Recept na nepečený dort pro každou návštěvu i rodinu

Vždy nemáte hodně času, který můžete strávit v kuchyni. Domácí dezerty jsou ale vždy nejlepší. Dnes si představíme velmi rychlý recept na dezert, který bude chutnat celé rodině. S klidným srdcem ho můžete nabídnout také svým hostům ke kávě nebo čaji. Uvidíte, že nikdo nebude zklamaný a vy si s tímto receptem ušetříte hodně času v kuchyni.

Co budete potřebovat?

Dezert se skládá ze čtyř vrstev. Na každou z nich budete potřebovat vhodné suroviny. Na výrobu tohoto dezertu si připravte 30 dkg mletých sušenek, 5 dkg margarínu, 15 dkg moučkového cukru, mléko (dle potřeby), 25 dkg tvarohu, 400 ml smetany, 2 lžičky vanilkového cukru, 2 ks vanilkového pudinku, 500 ml mléka a čokoládové lupínky.

Pracovní postup

Připravte si plech nebo pekáč o rozměru 30×25 cm. Suroviny přidávejte postupně podle vrstev. Pro první vrstvu smíchejte 30 dkg mletých domácích sušenek, 5 dkg margarínu, 5 dkg moučkového cukru a tolik mléka, aby se hmota spojila.

Čtěte také: Odvar z oregana a citronu posílí vaši imunitu

https://ketkes.com/

Na druhou vrstvu smíchejte 25 dkg tvarohu, 10 dkg moučkového cukru, 200 ml smetany a 1 lžičku vanilkového cukru.

https://ketkes.com/

Na třetí vrstvu si připravte 2 sáčky vanilkového pudinku, 500 ml mléka a 1 lžičku vanilkového cukru.

https://ketkes.com/

A na poslední vrstvu smíchejte 200 ml smetany a čokoládové lupínky. Vrstvy připravujte postupně a dávejte je na připravený plech nebo pekáč.

https://ketkes.com/

Až budete mít všechny čtyři vrstvy hotové, vložte připravený dezert do lednice alespoň na 2 hodiny. A máte hotovo!

https://ketkes.com/

Jaké nepečené dezerty můžete také vyzkoušet?

Existuje samozřejmě i mnoho dalších nepečených dezertů, které si můžete připravit. Mezi oblíbené patří tiramisu, limetkový cheesecake nebo Míša dezert ve skleničce. Stejně tak si ale můžete připravit sušenkové řezy nebo bebe střechu. Zmrzlinový smetanový dort nebo domácí Rafaelo jsou také velmi oblíbené a budou všem chutnat. Vyzkoušejte alespoň jeden z těchto receptů a nebudete litovat!

Zdroj: ketkes.com