Nemáte čas na dlouhé vaření, ale přesto chcete své rodině připravit dobrou a teplou večeři? Ideální volbou je tento jednoduchý a rychlý recept. Vychutnejte si variaci na francouzskou pizzu, na kterou vám stačí jen pár ingrediencí.

Rychlá a snadná večeře

Pokud nemáte času nazbyt a potřebujete připravit večeři co možná nejrychleji, pak je zrovna pro vás tento snadný a rychlý recept na lahodnou francouzskou pizzu. Navíc tento chutný pokrm obsahuje mnoho zeleniny, vajec i taveného sýra, a tak svému tělu dodáte veškeré důležité živiny.

K přípravě receptu budete potřebovat:

  • 1 vejce
  • 1 lžičku másla
  • 1,5 lžíce mléka
  • špetku soli a pepře
  • 2 lžíce strouhaného sýra
  • krajíc chleba

Příprava je velmi snadná

Do malého hrnku vložte máslo a nechte ho během deseti vteřin rozehřát v mikrovlnné troubě. Po rozpuštění s ním vytřete celý hrnek včetně stěn. Klepněte vejce na dno hrnku, trochu jej osolte a opepřete. Poté stačí přidat jakoukoliv oblíbenou zeleninu, kterou nakrájíte na malé kousky. Výborná je například cibulka, listy špenátu nebo kousky rajčat.

Všechny ingredience v hrnečku důkladně promíchejte, aby se vám spojily všechny ingredience. Krajíc chleba si nakrájejte na malé kousky a přidejte je do hrnečku a zalijte malým množstvím mléka. Celý hrneček poté vložte do mikrovlnné trouby asi na tři a půl minuty.

To nejlepší nakonec

Nakonec stačí připravit jen mělký talíř, na který hrneček převrátíte vzhůru nohama a pokrm jednoduše vyklepnete. Tento recept nejen fantasticky chutná, ale také skvěle vypadá. Zamilujete si ho vy pro jednoduchou přípravu a vaše děti i manžel díky výbornému spojení chutí. Tento recept je vhodný také pro vaši návštěvu, když jim chcete připravit malé a chutné pohoštění.

Sdílejte článek