Směs, která je velmi účinná proti vředům i nachlazení

Domácí léky mohou být stejně účinné pro tělo a zdraví, jako léky z lékárny. Jejich velkou výhodou je, že znáte jejich složení a nemusíte se obávat, že do svého těla dáváte nebezpečnou chemii. Dnes se podíváme na domácí a zcela přírodní lék, který můžete použít proti vředům, nachlazení, astma, artritidě, impotenci, rakovině, vysokému krevnímu tlaku a mnoha dalším zdravotním problémům.

Multifunkční lék, který posílí vaše zdraví

Tento jednoduchý lék, který si můžete připravit v pohodlí své kuchyně, má anti karcinogenní, antivirové a antibakteriální vlastnosti. Kromě toho vám pomůže snížit hladinu špatného cholesterolu, posílí váš imunitní systém a dokáže také snížit hladinu cukru v krvi. Jestli ho budete poctivě užívat po dobu dvou týdnů, můžete si znatelně snížit cholesterol i vysoký krevní tlak.

Ingredience

Na výrobu tohoto úžasného léku nebudete potřebovat nic zvláštního, pro co byste museli okamžitě běžet do obchodu nebo lékárny. Použijete jen základní potraviny, které máte neustále doma a můžete si připravit úžasný prostředek na léčbu nemocí. Na přípravu budete potřebovat 1 jemně nasekaný stroužek česneku, 1 kus čerstvého zázvoru o velikosti stroužku česneku (mletý), 1 lžičku čerstvé citronové šťávy, 1 lžičku jablečného octa a 1 lžičku medu.

https://zdroweporadniki.pl/

Příprava a užívání

Příprava není vůbec složitá. Smíchejte všechny přísady a přidejte ½ šálku vody. To je všechno. Přesuňte lék do vhodné nádoby, např. uzavíratelné sklenice. Takto ho můžete skladovat v lednici až po dobu 5 dnů, ale obecně se doporučuje připravit vždy novou dávku a ihned ji vypít. Jedině tak bude mít nejlepší účinky, protože si uchová všechny vitamíny.

Nikdy lék nezahřívejte, jinak ztratí své vlastnosti. Aplikace je také velmi snadná. Lék pijte na lačný žaludek vždy ráno a před večeří. Rozhodně byste ho neměli konzumovat více než třikrát denně, jinak byste se mohli předávkovat a zažít nepříjemné zažívací problémy.