Tento babský trik s lžičkou zatlačenou do dlaně pod kohoutkem by měl znát každý kdo rád vaří

Znáte to jistě všichni, vaříte, smažíte, pečete, chystáte oběd či večeři a nestíháte ani pozorovat, co všechno vám projde rukama. Všemožné potraviny, zelenina a koření zpracujete a výsledkem je skvělé jídlo, které dobře vypadá a všichni si na něm výborně pochutnají. Něco tu ovšem nesedí, necítíte se dobře, i přesto, že vás všichni chválí. Co to může být? Máte pocit, jako by kolem vás něco nepříjemně smrdělo. Ano, je to přesně tak. Během vaření jste brali do rukou všechno možné a byla mezi tím i cibule nebo česnek. Právě tyto dvě suroviny zanechávají na kůži, při zpracovávání, největší stopu. Pokud jich zpracováváte opravdu hodně, což u takového nedělního oběda zřejmě bude, tak vám budou ruce zřejmě dosti zavánět. Tady je způsob, jak se zápachu rychle a snadno zbavit.

Zbavte se nepříjemného zápachu

Smrdí vám ruce a prsty po cibuli nebo česneku? Stává se to velmi často, to už víme, neboť jsme si to vysvětlili už v úvodu. Mnoho lidí už ovšem neví, jak se mnohdy nepříjemně silné vůně zbavit. Zápach dokáže přetrvávat po velmi dlouhou dobu, a pokud se chystáte do společnosti nebo někam mezi lidi, je rozhodně vhodné se ho zbavit, stejně jako když vám nepříjemně zavání z úst. Pokud nevíte, jak efektivně na to, poradíme vám.

Levný způsob očisty

V žádném případě nebudete muset kupovat drahé krémy či odstraňovače zápachu. Jde velmi jednoduše a zvládnete to sami doma v kuchyni během okamžiku. Tento starý babský recept používá mnoho žen po celém světě a nemohou si ho vynachválit. Možná tušíte, co by to mohlo být za trik, ale pokud ne, tak my vám to nyní prozradíme. Celý trik spočívá v tření nerezové lžíce o vaše zapáchající ruce. Snadné že?

Čtěte také: Chcete nakládat okurky? Na klasický recept si po vyzkoušení této novinky ani nevzpomeneme. Ukážeme vám, jak to zvládnout bez octu i sterilizace. Ano, skutečně to lze!

Ruce, lžíce a voda

Vzhledem k tomu, že jsme to vysvětlili velmi krátce a stručně, zde je podrobnější návod na odstranění nepříjemného zápachu. Vezměte si nerezovou lžíci a přitlačte ji na svou ruku. Ruku se lžící dejte pod kohoutek a zapněte vodu. Pod tekoucí vodou pak třete lžící o ruku. Následkem toho se velmi rychle zbavíte nepříjemného zápachu. Nemáte-li nerezovou lžíci, použijte jakýkoliv nerezový příbor nebo něco z ušlechtilé oceli. Vyzkoušejte a podělte se o tuto radu se svými známými.