David Hampl
7 prosince, 2022
, ,

Každý z nás někdy bojuje s přebytečnými kilogramy a zkoumá možnosti, jak se jich efektivně zbavit. Dobrou zprávou je, že úprava jídelníčku, trochu pohybu, dostatečné množství spánku a detoxikace organismu vám mohou hodně pomoci. Možná jste to ani nevěděli, ale s detoxikací se zbavíte nejen toxinů a zdravotních problémů, ale také až 7 kilogramů. Jak?

https://worldrecipes.eu/

Toxiny v těle mohou způsobit mnoho zdravotních problémů

Škodlivé látky se nachází v těle každého z nás. Denně je konzumujeme v jídle, dýcháme z ovzduší a pijeme ve vodě i dalších nápojích. Z tohoto důvodu je důležitá pravidelná detoxikace celého organismu. Nejen, že posílíte své zdraví a dáte možnost orgánům, aby správně pracovaly, ale také se můžete zbavit hmotnosti. Tlusté střevo je v tomto ohledu nejdůležitější. Dnes vám poradíme, jak ho můžete jednoduše vyčistit pomocí jednoho nápoje a jednoho přírodního oleje.

https://worldrecipes.eu/

Co potřebujete na přípravu nápoje?

Smíchejte 100 ml vody nebo kokosové vody, 200 ml přírodního jogurtu nebo kefíru, 2 lžičky čerstvě mletého lněného semínka, 2 lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy a špetku skořice. Tuto směs byste měli konzumovat každý den nalačno a pijte pomalu. Dokonce tím můžete nahradit celou snídani. Dodržujte tento plán po dobu 15 dnů a uvidíte, že se vaše tělo bude cítit mnohem lépe. Navíc vám bude organismus fungovat mnohem lépe.

https://worldrecipes.eu/

Detoxikaci pomůže také mátový esenciální olej

Mátový esenciální olej pomáhá na čištění střev. Smíchejte 3 kapky mátového esenciálního oleje, 200 ml vody, 2 lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy. Přidejte kapky citronové šťávy a mátového esenciálního oleje do sklenice teplé vody. Tento lék používejte jednou nebo dvakrát za 14 dní a potom uvidíte neuvěřitelné výsledky. Jestli máte rádi mátu, nápoj vám navíc bude chutnat a nebudete mít problém, abyste si ho jednou za pár týdnů dali.

https://worldrecipes.eu/

Zdroj: worldrecipes.eu

Sdílejte článek