Tento zázračný čaj vás zbaví celulitidy i přebytečných kil

Chcete se zbavit celulitidy a oteklých tváří a zhubnout až pět kilogramů? Slavný výživový poradce doporučuje zázračný čaj, se kterým se snadno zbavíte přebytečných kil i pomerančové kůže. A to i bez omezení jídelníčků. Diety jsou totiž většinou navržené tak, aby spalovaly tuky, ale mdlá tvář a oteklé tělo ne vždy znamená nadváhu. Na vině může být metabolismus vody a nerovnováha soli v těle.

Co jsou přírodní diuretika?

Vlivem nerovnováhy soli a přebytečné vody v těle se tuková vrstva nerovnoměrně zvětšuje a vzniká tak nechvalně proslulá celulitida. Nejedná se o obezitu jako takovou, rozhodně jde však o jev, který trápí většinu žen. K jeho odstranění stačí poměrně jednoduchá věc – užívat přírodní diuretika. Odstraní přebytky z těla, zmírní otoky a upraví metabolismus.

Mezi přírodní diuretika patří citrony, zázvor, zelený čaj a meloun. Jsou sice velmi dobré, ale nedokážou s celulitidou zatočit dostatečně rychle. Bobkových listů naproti tomu můžeme zkonzumovat mnohem více, a tak jsou daleko účinnější. Tento čaj je opravdovou spásou pro modelky a veřejně známé osobnosti, které potřebují v relativně krátkém čase shodit kilogramy. Co budete potřebovat?

  • 800 ml vody
  • 1 tyčinku skořice
  • 3 polévkové lžíce zeleného čaje
  • 1–2 bobkové listy

Jak čaj připravit?

Nejprve dejte vařit vodu a poté do ní přidejte všechny ostatní ingredience. Nechte mírně vařit asi patnáct minut, nádoba by měla být zakrytá pokličkou. Poté čaj přeceďte přes sítko nebo gázu. Nápoj pijte třikrát denně, nejprve ráno nalačno, poté hodinu po snídani a poslední šálek si dejte chvíli před spaním.

Celou kúru opakujte po sedm dní, poté si dejte alespoň několik měsíců pauzu. Zelený čaj a bobkový list jsou účinná diuretika, zatímco skořice tlumí chuť k jídlu. Tento čaj vás ochrání před přejídáním, zrychlí metabolismus a odstraní přebytečnou vodu z těla. Má mírně pikantní, ale nasládlou chuť, takže vám jistě zachutná.

Zdroj: worldrecipes.eu