Večeře za 15 minut: špagety s vynikající omáčkou

Mnoho žen po nějaké době již netuší, co připravit své rodině v obědu nebo večeři. Každý potřebuje zásobu nových receptů, do které může sáhnout v případě, že je zapotřebí rychlá a chutná večeře. Teplé večeře jsou vynikající a po dlouhém dni vám zaručeně prospěje. Dnes se podíváme na velmi jednoduchý a rychlý recept na špagety, které budou chutnat dětem i dospělým.

https://ketkes.com/

Co budete potřebovat?

Na výrobu tohoto jedinečného pokrmu budete potřebovat jen pár základních surovin. V první řadě si připravte malé množství oleje a vhodnou pánev. Potom budete potřebovat 200 gramů slaniny, 1 červenou cibuli, 3 polévkové lžíce rajčatové pasaty nebo protlaku, 1 lžíci cukru, 200 ml mléka a 200-250 gramů kukuřice. Nezapomeňte na sůl, pepř a své oblíbené koření. A samozřejmě potřebujete také špagety své oblíbené značky.

Pracovní postup

Na malém množství oleje restujte slaninu na kostičky po dobu 2-3 minut. Poté přidejte nakrájenou cibuli. Po chvíli přidejte rajčatovou pasatu nebo protlak, promíchejte a přidejte část mléka. Mléko přidávejte postupně. Vždy směs promíchejte a chvíli počkejte, než přilijete další část. Nakonec přidejte kukuřici a nechte ji ve směsi prohřát. Osolte, přidejte koření a cukr. Mezitím si uvařte špagety v osolené vodě podle návodu na obalu. Nakonec smíchejte omáčku se špagetami a můžete podávat.

Čtěte také: Dort z kuřecích prsou, který si naprosto zamilujete

Další rychlé recepty pro dokonalou večeři

Na internetu můžete najít nespočet rychlých receptů k večeři. Připravit si můžete gnocchi na mnoho způsobů nebo stir-fry se zeleninou a masem a rýží jako přílohou. Velmi rychlou možností jsou také saláty na nejrůznější způsoby, např. salát z polníčku s olivami. A rychle připravíte také palačinky, které si můžete připravit jako sladkou i slanou pochoutku. Jako lehká, rychlá a příjemná večeře je skvělá také omeleta nebo vajíčková pomazánka. Zkuste něco nového a vaše rodina bude nadšená!

Zdroj: ketkes.com