Více účinné než prášky! – Jde o vařené banány s troškou skořice. Zkuste to i vy.

Tento nápoj, který je vyroben z vařených banánů a skořice je považován, za lepší, než kdejaké prášky. Následující fakta a informace vám poskytnou odpověď, proč byste měli právě vy tento recept zkusit.

Jste mezi velkým procentem lidí, kteří trpí nespavostí, nebo se prostě neustále probouzíte, nebo ještě hůř, se ráno probudíte a cítíte se unavení? Nebo se probouzíte ráno s kruhy pod očima? Zkuste právě tento recept a vše se opět vrátí do normálu.

Každý to zná. Po celém dnu v práci konečně přijdete domů, že si lehnete a půjdete spát, ale prostě nemůžete zabrat? Všechny tyto problémy s nespavostí nebo nepravidelným spánkem jsou věci, které jsou někdy hlavním zdrojem několika nemocí, jako jsou
deprese, stres nebo úzkost.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Nezáleží na tom, jaké byly důvody tohoto problému, musíte pro to prostě něco udělat. Zlepšete svůj spánek. Je někdy opravdu lepší začít s přírodní metodou, než polykat prášky.

Nicméně existuje opravdu jednoduchý recept, který nejen že dobře chutná, ale dokonce vám s výše uvedenými problémy pomůže. Budete mít lepší spánek, ráno se budete cítit lépe s více energií.

Banány nebo spíše jejich kůra je obohacena o hořčík a draslík. Hořčík je úžasný na poruchy spánku. V kombinaci s draslíkem jsou důležité pro uvolnění svalů. Hořčík je jedním z nejlepších minerálů pro uvolnění vašeho těla.

Ingredience:

miska s vodou
1 banán
skořice

Příprava:

Vezmeme banán a vložíme jej do vody, tu necháme vařit přibližně 10 mminut. Pak zceďte tekutinu z banánu a přidejte a rozmíchejte v ní skořici. Tento nápoj pijde vždy před spaním.

Banán můžete jíst jako dezert k nápoji. Tento nápoj je z vařeného banánu a skořice a je považován za velmi silný. Pokud právě i vy trpíte  nespavostí nebo únavou bez ohledu na to, jak dlouho spíte, zkuste tento recept. Pokud se vše zlepší, můžete nám o tom napsat
do komentářů.