David Hampl
10 listopadu, 2020

Po velké vlně letních veder zasáhla naše tělo trochu nečekaně změna teploty. Nastává nebezpečné období, kdy jsme náchylnější k nemocem a je třeba chránit naše těla a posilovat imunitní systém, abychom i v tomto počasí zůstali zdrav a fit.

Vitamínová bomba

Tato vitaminová směs se vyrábí velmi snadno, a pokud ji budete konzumovat pravidelně, vyhnete se virům a užijete si podzim v plné parádě. Doplňte ji také o polévky s vývarem z masa, pravidelné sportovní aktivity, psychohygienu a uvidíte, že vám i bez sluníčka bude na podzim a v zimě dobře a nebudete cítit příznaky žádné nemoci.

Ingredience

Hodit se vám bude jen několik málo ingrediencí, které možná najdete i u sebe doma.  Pokud ne, v obchodě je pořídíte za nízkou cenu.

  • Citron – 3 ks
  • Ořechy – 200 g
  • Rozinky – 150 g
  • Sušené švestky – 150 g
  • Sušené meruňky – 150 g
  • Med – 150 g
  • Růžový sirup – 1 lžička

Příprava

Recept je velmi snadný na přípravu. Všechny ingredience je třeba smíchat a nakonec přidejte med a růžový sirup. Dobře vše promíchejte a vložte do zavařovací sklenice. Zavřete víčkem a uložte do chladničky.

Konzumace

Jezte vždy lžíci směsi každý den ráno na lačný žaludek. Léčba trvá do té doby, dokud máte směs ve sklenici. Zkonzumujte vše, co jste připravili a pak byste měli být připraveni na chladné počasí.

Směs je vynikající posilovač imunity a lze ji použít nejen na podzim, ale také na jaře k ochraně našeho těla před nemocemi.

Obsahuje hodně vitamínu B, A, C a E, ale také hodně vápníku, mědi, fosforu, selenu a zinku. Má silné antiseptické, antivirové a antibakteriální vlastnosti.

Než se tedy vydáte k lékaři a necháte si předepsat uměle vytvořené průmyslové léky, zkuste raději sílu přírody. Možná vás svými účinky příjemně překvapí.

Sdílejte článek