David Hampl
9 prosince, 2018

Mnoho lidí si myslí, že jednotlivé chutě není možné kombinovat. Tedy že není možné dát si zároveň něco slaného a k tomu také něco sladkého. My vám ale ukážeme, že taková možnost možná je. A že výsledek vám bude skutečně chutnat. Na co se podíváme a co si připravíme? Pro někoho se dost možná bude jednat o skutečný unikát, jelikož receptem, který máme na mysli, je velmi zajímavý a rozhodně také chutný salát s granátovým jablkem a kuřecím masem. Už podle názvu je tedy jasné, které dvě na první pohled nesourodé produkty budou spojené. Tím prvním je kuřecí maso a tím druhým ovoce v podobě granátového jablka.

Nejde o žádnou výjimečnost

Pokud si myslíte, že je salát s granátovým jablkem a kuřecím masem nutně jenom naším výmyslem, tak vás musíme ubezpečit v tom, že tomu tak rozhodně není a že se jedná o něco, co je ve světě poměrně často připravováno. Konkrétně tento pokrm patří mezi gruzínské pochoutky. Ani jinde ve světě ale není nic výjimečného, že se kombinuje maso s ovocem. Pokud je zvolena správná kombinace, pokud je zvoleno správné množství a pokud jsou zvoleny i správné další ingredience.

Co budete na recept potřebovat?

Jak už v tuto chvíli zcela jasně víte, tak salát s granátovým jablkem a kuřecím masem není nic zvláštního a tak je na místě si ho také připravit. Aby do bylo možné, tak se samozřejmě nemůžete obejít bez informací o tom, co na něho bude potřeba. Zde je proto výčet všech ingrediencí, které je na místě mít k dispozici.

Pokračování článku na další stránce
Sdílejte článek