Jemná síla masáže: Jak správně používat masážní přístroje

Masáže nejsou dobré pouze ze zdravotního hlediska, kdy se vám rozmasíruje spasmus, ztuhlé svaly, uvolní se klouby a páteř a uleví se vám tak od bolesti. Masáž prokrví pokožku, čímž se i podpoří regenerační procesy, takže tyto terapie jsou skvělé i pro krásu.

Ulevující masážní přístroj na hlavu i krční páteř

Vibrační masážní přístroj se vám bude určitě hodit, jelikož jde o relaxační prostředek, pomocníka, který vám uleví od bolesti a i osobní „kosmetičku“. Začněme ale u zdraví. Pokud vás často bolí hlava nebo dokonce trpíte na migrény, masážní přístroj vám pomůže, navíc je i skvělou alternativou medikace. Jestli vás totiž bolí hlava od krční páteře, stačí jen stimulovat správná místa. Masážní přístroj na hlavu působí na akupunkturní body, naladí váš mozek na alfa vlny, a tím dosáhne jeho uvolnění, takže bolest bude ustupovat. Stačí pomocníka jen přiložit na hlavu a nechat jej pracovat. Rovněž pomáhá masážní přístroj na krční páteř. Na něj se položíte, necháte působit EMS pulzy a infračervené teplo na jednotlivé obratle. Uvolní se tak centrum bolesti hlavy a vy se budete opět cítit skvěle.

Kosmetické přístroje vás omladí

Jak jsme zmínili, masáže nezbavují pouze bolestí fyzických, ale i psychických. Jen si vezměte, jak se cítíte znovuzrození po masáži. Stimulace bodů v kůži ale umí také nastartovat omlazovací procesy. Pokud jste někdy byli sami na kosmetice, pak víte, že vás i terapeutka sama namasírovala. Tlakem a specifickými pohyby na kůži se totiž nastartuje proces obnovy, stimulací se nastartuje například produkce kolagenu. Rovněž se rozproudí lymfa, což je skvěle pro detox těla. A tím dochází i ke zlepšení celulitidy. A přitom jen stačí, když necháte kosmetické přístroje jezdit po vaší pleti. Podívejte se na stránky Beautyrelax.cz, kde najdete hned několik těchto skvělých pomocníků.