Vylepšete svou kuchyň se šikovnými vychytávkami od Tescomy

Neustálé vaření, pečení, smažení, fritování, míchání a mixování znamenají pořádnou dávku každodenní práce. Přesně proto se v posledních letech objevuje stále větší množství geniálních vynálezů, s jejichž pomocí si celou strast usnadníte. Nejznámější vychytávky nabízí hlavně známá společnost Tescoma. Co vám nesmí uniknout?

Letní potěšení

Ve velmi brzké době vás bude zajímat především zmrzlinovač. Díky němu v mžiku připravíte až 800 ml domácí zmrzliny (smetanové i ovocné). Letní vedra přežijete i s pomocí lahodných sorbetů a ledových koktejlů. Ať už si dáte cokoliv, rozmixování směsi i samotnou přípravu zvládnete na základě několika kliknutí tlačítek. Speciální povrchová úprava zabrání přimrzání surovin ke stěně stroje.

Rýže je zdravá

Rýže je jednou z nejpopulárnějších příloh na celém světě. Už vás nebaví její klasické vaření v hrnci, kde se neustále připaluje a pění ven? Chcete ušetřit během tohoto procesu vodu? Pořiďte si rýžovar a máte vyhráno. Tento konkrétní typ zvládá i vaření pokrmů v páře a následné udržení ideální servírovací teploty.

Teplé i studené nápoje

Možná se vám to zdá jako banalita, ale naprostým základem vybavené kuchyně je kvalitní termohrnek. A ne jen tak ledajaký. Produkt pod vloženým odkazem se chlubí dvouvrstvým vakuovým provedením, díky němuž udrží nápoje dlouho svěží. Nerezový povrch podtrhává elegantní design a vysokou odolnost výrobku.

Tescoma e-shop vás potěší

Jestli chcete vážně ušetřit čas, peníze i své nervy, nakupujte v e-shopu Tescoma. Nemusíte vůbec vycházet z pohodlí domova. Prostě si naklikáte kýžené zboží a objednáte si ho až domů. Velkým plusem jsou i pravidelné slevové akce a doprava zdarma od objednávek přesahujících 1 499 Kč. Usnadněte si práci a užijte si moderní vychytávky.