Udržujte se ve formě se zahradní posilovnou!

Takzvaný street workout je v posledních letech velmi oblíbená verze cvičení s vahou vlastního těla. Nemusíte řešit žádné permanentky do posilovny a mačkat se s dalšími lidmi v místnosti. Při street workoutu se můžete jít protáhnout kdykoliv to počasí dovolí, hezky na čerstvém vzduchu. Co když jsou ale venkovní stroje pořád plné? 

Street workout na Vaší zahradě

Chcete si zacvičit na čerstvém vzduchu bez pohledů kolemjdoucích nebo prostě jen nechcete čekat, až se uvolní Vaše oblíbená sestava? Tím pravým řešením pro Vás může být zahradní workout! Pro hrazdy a žebřiny nebudete muset chodit nijak daleko, bude Vám k dispozici kdykoliv, klidně i několikrát denně, a nebudete muset čekat, až se na něm uvolní místo.

Ve zdravém těle zdravý duch

Domácí posilovna nemusí ovšem sloužit jen Vám. Pozvěte svou rodinu a známé a pročistěte si společně hlavu díky cvičení na čerstvém vzduchu. Můžete si tak snadno vybudovat vlastní komunitu, kterou bude spojovat právě láska k pohybu. Stejně tak může být domácí workout skvělým způsobem pro budování sousedských vztahů. Sousedská komunita může mít i své výhody. Když se podělíte o svou zahradní posilovnu, jistě Vás někdo rád pozve k bazénu, či na přátelské grilování. Společné trávení volného času už je pak jen otázkou domluvy a volby jedné ze sousedských zahrad.

Sestava Vám na míru

Největší výhoda soukromého workoutové hřiště na vlastní zahradě je jeho naprostá optimalizace. Jaké prvky si do své sestavy vyberete je jen na Vás. Stejně tak si můžete hřiště kdykoliv rozšířit o další workoutové moduly. Nevíte, jaká sestava je nejlepší pro Vaše workout cíle? Nechte si poradit od profesionálů! Jenže kde takové profesionály najít? To záleží, co přesně od vlastní venkovní posilovny očekáváte. Pokud od ní očekáváte kvalitu, která odolá počasí po celé generace, rychlost celé realizace, abyste nemuseli čekat dlouhé týdny, a na dodavatele, který bude skutečně naslouchat Vašim potřebám, pak je tu právě pro Vás firma Colmex.

Venkovní posilovna od firmy Colmex

Česká firma Colmex se specializuje na stavbu venkovních fitness a workout sestav po celém světě. Můžete si vybrat hotovou sestavu v e-shopu, nebo si sami zvolit kombinaci workout prvků v sestavě, a nechat si tak postavit řešení na míru, nebo si nechat po domluvě nechat navrhnout hřiště přímo od odborníků z Colmexu. . Je to jen na Vás. Mají na svém kontě přes 3000 realizací, od veřejných městských parků až po zahradní projekty. Ten další tak může být třeba ten Váš.