Střecha z plechu je moderní řešení s celou řadou výhod

Dobře sestavená střecha je nejdůležitější ochrana celého vašeho domova. Právě ta totiž drží déšť, vítr, mráz, vedro, kroupy i další negativní jevy z dosahu celé rodiny. V dnešní době existuje spousta možností i materiálů, z nichž lze celý projekt vybudovat. Proč byste si měli zvolit zrovna plech?

Lehké a odolné řešení

Plechová krytina se již dávno neobjevuje jen na firmách, zimních stadionech a skladech. V posledních letech na ni vsází i majitelé rodinných domů, a to z dobrého důvodu. Střešní krytina z kovových materiálů poskytuje značné výhody oproti konvenčnímu řešení. Které to jsou?

Extrémně důležitá je hlavně bezkonkurenční mechanická i chemická odolnost. Díky nim odolá konstrukce i nejdrsnějším podmínkám, které si na vás může naše část světa přichystat. Lidé si cení i velmi dlouhé životnosti v řádech desítek dlouhých let.

Plechová střešní krytina je vhodná i pro majitele starších a méně stabilních budov. Důvodem je její nízká hmotnost, jež nezatěžuje spodní konstrukce. Na rozdíl od pálených tašek neprorůstá daná varianta mechem, takže se nestává terčem útoku vlhkosti a parazitů.

Elegantní design

Plechová střecha už dávno není jen obyčejný šedý a nevzhledný kov. V dnešní době přichází v pestré škále designových variant, přičemž některé z nich jsou úplné umělecké dílo. Stačí se podívat například na produkty od velkého tuzemského hráče jménem EVROmat. Daná společnost se pohybuje ve svém oboru už od roku 1992 a jde o největšího českého výrobce okapových systémů, plechových střešních krytin a klempířských prvků.

Ihned po otevření webových stránek www.evromat.cz se před vámi objeví výčet zajímavých možností. Záleží jen na vás, jak moc elegantní domov chcete mít. Ať tak, či onak, oceníte šedesátiletou záruku na téměř všechny druhy plechů. Když už budete v tom, nezapomeňte si pořídit i pořádnou izolaci, moderní střešní okna, dřevo a klempířské prvky.