Že vás jméno nijak neovlivňuje a nemá vliv na to, jací jste a jak se chováte? To je velký omyl. Budete překvapeni tím, co vše o vás prozradí vaše iniciály. Vyhledejte si svá písmena i charakteristiku -
Menu

Že vás jméno nijak neovlivňuje a nemá vliv na to, jací jste a jak se chováte? To je velký omyl. Budete překvapeni tím, co vše o vás prozradí vaše iniciály. Vyhledejte si svá písmena i charakteristiku

I když většina lidí říká, že horoskopům a nejrůznějším výkladům z data narození či jména nevěří, tak si je čas od času přečte či vyzkouší většina z nás. Obecně můžeme říci, že znamení zvěrokruhu či konkrétní datum, kdy jsme se narodili, do velké míry formuje naši osobnost a zároveň ovlivňuje naše chování a názory. To samé ale můžeme říci i o našem jménu, prozradí o nás často mnohem více, než si myslíme. Každý jsme v něčem jiný a výjimečný, každý máme své silné i slabé stránky, své cíle, sny i tužby.

Řekni mi, jak si jmenuješ, a já ti řeknu, jaká jsi

Dnešní článek vám odkryje určité stránky vaší povahy, které jsou spojeny s vašimi iniciály, tedy s prvním písmenem vašeho jména a s prvním písmenem vašeho příjmení. Každé písmeno má totiž svůj význam i moc, kterou nás ovlivňuje. Chcete se o sobě dozvědět více? Vezměte tedy první písmeno svého křestního jména i příjmení a v níže uvedeném seznamu si jen jednoduše vyhledejte jeho význam. Jen pro vysvětlenou dodejme, že v našem přehledu jsou pouze písmena bez diakritiky, tedy bez háčků a čárek, protože tato abeceda je celosvětově platná. Pokud je ve vašem jménu písmeno s diakritikou, zvolte stejné bez diakritiky, jejich význam je stejný.

Najděte si svá písmena

Písmeno A – první písmeno abecedy v sobě skrývá velkou sílu a energii, máte velký vliv na lidi kolem sebe, dokážete na ně působit a motivovat je.

Písmeno B – zatímco pro písmeno A je typická určitá individualita, písmeno B je naopak týmové, společenské. Zároveň v sobě nese citlivost, zdvořilost a empatii.

Písmeno C – třetí písmeno abecedy v sobě skrývá určité protiklady. Na jedné straně optimismus, zvědavost či komunikativnost, ale na druhé straně i určitou necitlivost a netaktnost.

Písmeno D – iniciála D je typická pro lidi s velmi logickým a rozumovým myšlením. Díky své ctižádosti a pracovitosti jsou tito lidé často velmi úspěšní.

Písmeno E – písmeno E značí laskavost, soucitnost a vřelost, tito lidé jsou tak velmi oblíbení ve svém okolí a navíc jsou i velmi flexibilní a nemají problém se přizpůsobit jakékoli situaci.

Písmeno F – osoby s touto iniciálou jsou velmi přátelské, ale také zodpovědné a rozumné.

Písmeno G – toto písmeno je spojeno s určitou spiritualitou a duchovnem. Lidé, jejichž jméno začíná písmenem G, jsou často věřící, ale zároveň jsou vždy otevřeni i novým věcem.

Písmeno H – písmeno H v sobě spojuje na jedné straně fantazii, kreativitu a velkou představivost s moudrostí, rozumem a klidem. Dva typy různých charakteristik spojené mostem.

Písmeno CH – toto písmeno vzniklo kombinací písmen C a H, jeho význam je tak spojením obou. Z písmena C si CH vzalo především jeho pozitivitu a radost, z písmena H určitou rovnováhu.

Písmeno I – lidé se jménem začínajícím na toto písmen jsou velmi inteligentní a zároveň mají smysl pro spravedlnost. Na druhou stranu mohou být někdy trochu náladoví.

Písmeno J – písmeno J v sobě nese bojovnost, odhodlání a vůdcovství. Tito lidé jsou často velmi samostatní a jsou si za svými sny.

Písmeno K – z kladných vlastností v sobě skrývá odvahu, z těch méně kladných určitou lehkovážnost a nespokojenost.

Písmeno L – lidé s touto iniciálou jsou velmi aktivní, nadšení do každé činnosti a dobře se s nimi povídá.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…