Menu

Bílé dveře se hodí do každého interiéru

Bílé dveře nikdy nezestárnou. Jsou elegantní, nadčasové a absolutně všestranné. Ještě, že si je u nás můžete pořídit přesně dle svých představ – lakované, s povrchovou fólií, laminátové i z dřevěného masivu.

Není nad čistě vymalované bílé stěny. A nadčasové kvalitní bílé dveře! Nikdy nepůsobí fádně – interiérové nudy se rozhodně nemusíte bát. Ať už svůj interiér zařídíte jakkoliv a v jakémkoliv stylu, interiérové dveře bílé se budou vždycky hodit. Jako velké plus můžete brát také to, že vás nebudou omezovat při dalším zařizování. Bílá se hodí zkrátka ke všemu a vy si můžete tohoto benefitu náležitě užít. S bílými dveřmi můžete prosvětlit tmavší interiér i minimalisticky doplnit ten světlý.

Protože vím, že bílé dveře v interiéru snad nikdy nevyjdou z módy, považujeme je v MAND CZ za samostatnou kategorii. Každé námi nabízené dveře si proto lze koupit v elegantním bílém provedení. Je libo bílé dveře z poctivého dřevěného masivu? Žádný problém. V našem sortimentu najdete vysoce kvalitní české dřevěné dveře Czech Door z masivního sukatého nebo bezsukého smrku s hladkým nebo kartáčovaným povrchem. Pokud chcete nechat krásu přírodního dřeva vyniknout na 100 %, doporučujeme dveře plné. Kromě těch máme v nabídce i dveře prosklené – vyberte si dle vkusu i umístění dveří.

Bílé dveře s fólií představují ekonomickou variantu do nenáročné domácnosti

Bílé dveře nemusí být ale jen z dřevěného masivu. Nabízíme i ekonomičtější variantu, a to bílé dveře s povrchovou úpravou fólie. Tyto dveře jsou vhodné do ne příliš namáhaných interiérů. Fólie sicedrahá není, ale je méně životná a odolná. Pokud máte ale jistotu, že u vás doma nebude dveře nic „trápit“ – klasicky děti nebo domácí mazlíčci – můžete si dveře s fólií dovolit.

Průmyslově tvrzený laminát neohrozí vůbec nic

Zlatou střední cestou mezi levnější fólií a dražším, zato odolným, dřevěným masivem je průmyslově tvrzený laminát. Jeho užití je naprosto všestranné. Hodí se do každého interiéru a přežije takřka všechno. Žádný škrábanec, ani otluk se ho netýká. Laminátové povrchy jsou stálobarevné, a to i když na ně celé dny svítí oknem slunce.

Bílé dveře mohou být hladké i v reliéfním dekoru

Kdo už někdy zařizoval interiér a ladil ho do nestárnoucí bílé, moc dobře ví, že každá bílá není stejná. Bílé dveře mohou doplnit minimalisticky moderní interiér zařízený ve vysokém lesku, i rustikální interiér s romantickými prvky. Výsledný efekt závisí i na odstínu. Proto v naší nabídce najdete lakované dveře i v odstínu „signální bílé“ nebo „slonové kosti“. Ani lak nemusí být hedvábně hladký, pro atraktivní rustikální vzhled zvolte dveře v atraktivním reliéfním dekoru Artemis nebo dřevní pór.

Bílé dveře lze zasouvat i do stavebního pouzdra

Toužíte po dveřích dle posledních trendů? Pořiďte si do interiéru dveře posuvné do stavebního pouzdra. V naší nabídce najdete stavební pouzdra Eclisse, která představují špičku současného interiérového designu. Kromě toho, že každé domácnosti prospějí svojí jednoduchostí, představují i mimořádnou úsporu prostoru. Zatímco u klasických otočných dveří musíte v interiéru nechat volný prostor potřebný pro manipulaci s dveřním křídlem, posuvné dveře při svém otevření jednoduše mizí do pouzdra.

Vyšperkujte svůj interiér k dokonalosti. Protože nás dveře baví se vším všudy, máme pro ně i dveřní kování a širokou škálu dalších doplňků. Vybavte své favority o vkusné kliky na dveře a dodejte jim šmrnc!

Tisk
PR články

Inkoustová, nebo laserová tiskárna – která je lepší?

Pokud stojíte před výběrem tiskárny a přemýšlíte, která z těchto dvou variant je lepší, asi pro vás nemáme odpověď, kterou chce…
PR články

Průmyslová zařízení vhodná do nepřetržitých provozů zastanou řadu činností

Průmyslové provozy patří mezi velmi náročná prostředí, kde se využívá speciální techniky. Je to technika, která slouží jednak k údržbě,…
PR články

Termolisy umí opravdová kouzla. Jak z nich dostat maximum?

Ještě nedávno byly tyto technologie velice drahé, ale dnes se již rozšiřují i do každodenního použití. Využít je můžete například…
PR články

Na dovolenou jedině s kvalitním cestovním zavazadlem. Jaké si vybrat?

Pokud pravidelně jezdíte na dovolenou, což je dnes asi případ většiny lidí, určitě se vám hodí kvalitní cestovní zavazadlo.…
PR články

Tipy na dárky pro děti a něco na chuť a…

Koupit dítěti hračku, to není jen tak. Musíte se samozřejmě trefit do toho, co vaše dítě baví, ale také…
PR články

Proč se vyplatí při rekonstrukci myslet na vše? Aneb od…

Chystáte se do rekonstrukce domu či bytu, nebo prostě jen zařizujete nové vybavení například v koupelně nebo v kuchyni? V…