Menu

Diamond Yacca je saponinový doplněk stravy nové generace

Saponiny jsou sloučeniny v rostlinách a jsou charakteristické mnoha biologickými účinky. Obsahují hydrofilní sacharidové složky i lipofilní aglykon, a proto mají vlastnosti povrchově aktivních látek. V současné době jsou na trhu k dostání saponinové doplňky stravy, které mají pozitivní dopad na organismus, neboť fungují jako „mýdlo“ a čistí organismus.

Pokud byste hledali potravinový doplněk založený na čistě přírodní bázi, nabízí se vám přípravek Diamond Yacca od značky Doctor Sova. V rostlinném produktu jsou jak steranové, tak i terpenové saponiny, ovšem druhých zmíněných je čtyřikrát více.

Diamond Yacca a jeho účinky

Zajímavostí je, jak se získávají terpenové saponiny v Diamond Yacca. Používá se k tomu totiž naprosto šetrná technologie. Z rostliny Yucca Schidigera se extrakcí bez chemikálií, ovšem za pomoci elektrického proudu získávají terpenové saponiny, a tím pádem dostává doplněk stravy unikátní složení.

Saponinové složky mají hned několik účinků. Snižují povrchové napětí sedimentů a škodlivých prvků v krvi. Pomáhají je rozředit, a tím pádem podporují i odplavování těchto nežádoucích elementů z lidského těla. Dochází tedy k efektivní detoxikaci organismu.

Dávkování doplňku stravy

V želatinových tobolkách nenajdete chemické přípravky, obsahují pouze steranové a terpenové saponiny, uhlohydráty, vlákninu, tuky a bílkoviny.

Dospělý člověk by měl užívat dvě tobolky denně, a to ráno a večer. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Přípravek je vhodný také pro děti, a to od tří let. U dětí od tří do deseti let se dávkování upravuje, a to na půl tobolky ráno a půl večer. Děti nad deset let mají nastaveno stejné dávkování jako dospělí.

Želatinové tobolky s rostlinnými saponiny zapijte studenou či vlažnou tekutinou. Vyhněte se horkému čaji, neboť teplo snižuje účinnost látek.

PR články

Výpočet kalorického deficitu: Kolik kalorií denně byste měli sníst, abyste…

Pohled v zrcadle na vaši postavu vás spíše děsí? Máte pocit, že to není ono a potřebovali byste se zbavit…
PR články

Koberec do kanceláře? Jedině zátěžový!

Koberec coby podlahová krytina vyniká řadou předností. Tlumí hluk, udržuje teplo v interiéru a je i příjemný na dotek. Koberec…
PR články

Když peřiny, tak z peří. Péřové přikrývky jsou opět v…

Duchny z husího peří slaví velký návrat. Bývaly v každé domácnosti, ale za posledních 20 až 30 let je téměř…
PR články

Počet lidí, kteří nezvládali splácet své úvěry, byl nejnižší za…

S půjčkou má podle aktuálních statistik zkušenost necelých 60 % Čechů. Nejčastěji si půjčujeme na koupi nebo výstavbu nového bydlení,…
PR články

Jak nastartovat svoji kariéru?

O tom, jak je v současné době důležité držet krok s konkurencí nebo být aspoň o něco napřed, hledat…
PR články

Sledujte všechny oblíbené kanály přes televizi, počítač, mobil i tablet

Opět nastávají změny v televizním vysílání, přičemž se přechází na formát DVB-T2. Pokud však vaše televize nepodporuje tento formát pozemního…