Hledáte dobrou brigádu v okolí? Použijte k tomu novou aplikaci Ideální brigáda

Vzpomínáte si na rok 2013, kdy byla za posledních devět let nejvyšší míra nezaměstnanosti? Právě tehdy bylo docela obtížné sehnat dobře placenou brigádu, kterou byste mohli dělat při studiu, na mateřské dovolené či v důchodě. V současné době, kdy je nezaměstnanost na historickém minimu, mají problém zase podnikatelé sehnat dobré a spolehlivé brigádníky na občasnou či pravidelnou výpomoc. Stejně tak na internetu stále chybí nějaký portál, jenž by spojoval zaměstnavatele a brigádníky. Oprava. Chyběl. Představujeme vám unikátní službu Ideální brigáda, kterou využijí jak brigádníci, tak i podnikatelé či personalisté.

Za zrodem aplikace Ideální brigáda stojí několik personalistů, kteří měli shánět pracovní sílu v podobě brigádníků do jedné výrobní společnosti. Často se v dané nejmenované firmě stávalo, že některý z pracovníků u výrobní linky onemocněl, a potom byl problém nahradit ho. Ostatní zaměstnanci většinou nechtěli brát směny navíc, a proto personalisté potřebovali mít nějaké brigádníky v záloze právě pro takové případy. Stejně tak častokrát sháněli výpomoc pro nárazové práce ve skladu a při vykládky kontejnerů. Potom dostali nápad vytvořit portál Ideální brigáda, jenž usnadňuje komunikaci a hledání brigádníků, ovšem mysleli i na brigádníky.

Kdo službu Ideální brigáda využije nejvíce?

S aplikací Ideální brigáda budou spokojeny obě strany, tedy jak zájemce o brigádu, tak i zaměstnavatel hledající pracovní sílu. Vhodná je pro studenty, ženy na mateřské dovolené či v domácnosti, důchodce, nezaměstnané a prostě pro všechny, kteří by si chtěli vydělat něco navíc.

Jak probíhá registrace brigádníka?

Stačí přijít na webovou stránku www.idealnibrigada.cz, kliknout na tlačítko „Registrace“, kde vyberete, zda jste uchazeč, nebo zaměstnavatel. Poté vyplníte e-mail a heslo, odsouhlasíte podmínky a vyčkáte, než na e-mail dostanete e-mail s ověřením. Po potvrzení registrace se dostanete do prostředí intuitivní aplikace, kde doplníte ještě údaje o vás, o práci, která by vás bavila, a podobně. Opravdu je velice důležité vyplnit údaje pravdivě, aby se vám zobrazovaly relevantní pracovní nabídky. Potěší vás, že pro brigádníky je služba zcela zdarma.

Ideální brigáda je určena také podnikatelům a personalistům, kteří potřebují sehnat brigádníky, a to na občasnou, jednorázovou i dlouhodobou brigádu. Stejně tak portál mohou využít lidé shánějící výpomoc na stavbě či na zahradě, na doučování i hlídání dětí.

Jak probíhá registrace zaměstnavatele?

Postupujete v podstatě stejně. Prvně na webové stránce kliknete na tlačítko „Registrace“, kde zvolíte, že jste zaměstnavatel. Po zadání e-mailu a hesla opět musíte potvrdit registraci přes e-mail, který vám přistane do schránky. Vyplníte svůj profil, tedy název firmy, IČ, sídlo a podobně. Přidáte provozovny, a potom si nabijete kredit. Bez kreditu totiž nemůžete přidávat poptávky po brigádnících. I když je služba placená, tak jsou to drobné v porovnání s tím, kolik nákladů vám vyhledání vhodného brigádníka může ušetřit.

Komunikace mezi podnikatelem a brigádníkem je velice rychlá, přičemž smluvit brigádu je možné během několika minut. Tento proces nebyl nikdy jednodušší, nemyslíte?

Co byste měli ještě o Ideální brigádě vědět?

Ještě jedno doporučení zaměstnavatelům. Jestliže máte několik stálých brigádníků, které svoláváte v případě potřeby, Ideální brigáda je vhodná i pro vás. Aplikaci totiž můžete využít pro správu a oslovování těchto brigádníků, a tím ušetříte spoustu času.

Vyzkoušejte tedy novinku na trhu, která je jednoduchá a naprosto intuitivní.