INSPECTO je revizní software, který šetří technikům čas i práci

Pokud pracujete jako revizní technik, zřejmě byste mohli povyprávět, o jak časově náročnou práci se jedná. Spoustu času však nezabere návštěva jednotlivých klientů, ale spíše nezbytná administrativa, kterou potom zpracováváte ve své kanceláři. Často se vracíte domů ve večerních hodinách, což vám dříve či později začne rodina vyčítat. Právě pro usnadnění a urychlení práce slouží propracovaný software INSPECTO.

Jedná se o ryze český software, který byl představen v minulém roce. Za vývojem nestojí ledajaký programátor, který si smyslel vytvořit revizní aplikaci, ale přímo revizní technici, jež se snažili do softwaru zahrnout všechno potřebné. INSPECTO je tak praktická pomůcka, kterou by měl mít v kapse každý revizní technik.

INSPECTO má spoustu funkcí

Pravděpodobně vás zajímá, co všechno takový software umí. Postará se vám o evidenci klientů i měřidel, pravidelně aktualizuje databázi závad, nabídne vám také speciální modul pro revize vyhrazených technických elektrických zařízení a poskytne vám v neposlední řadě přednastavené postupy. S tím však revizní software nekončí, ve výčtu funkcí můžeme i nadále pokračovat.

Podle vlastních potřeb zvolíte šablonu, zadáte do ní všechna potřebná data a necháte si zkontrolovat i správnost. Potom ještě nahrajete fotografie, případně přidáte komentář k danému záznamu. Revizní zpráva je tak vytvořena okamžitě, a tak se nemusíte denně vracet po obchůzkách po klientech do kanceláře.

Co se archivování týče, to je vyřešeno cloudovým úložištěm Microsoft Azure. Přímo na něm najdete archiv všech revizí, které jste kdy provedli. O bezpečnost se bát rozhodně nemusíte.

INSPECTO umí pracovat offline

Stane se, že zrovna u jednoho klienta nemáte tak dobré připojení k internetu, což ovšem nevadí, protože software je schopen pracovat také v offline režimu. Závislý není ani na konkrétním systému, otevřete jej téměř na kterémkoli zařízení. Spustit jej totiž můžete prostřednictvím internetového prohlížeče například na notebooku, ale také jako mobilní aplikaci na zařízení s Androidem.