Jak vypadá nejkrásnější babička na světě v 63 letech?

Yasmin Rossi je velmi netradiční modelka. Této ženě je 63 let a stále pracuje jako modelka pro spodní prádlo a plavky. Má dokonalou postavu a vypadá na svůj věk velmi mladě. Proto ji také lidé označují za nejkrásnější babičku na světě. Yasmin pochází z Francie, ale nyní žije na americké Floridě. Před fotoaparátem je jako doma a na každé fotce vypadá jako elegance sama! Co je její tajemství?

Zdravý životní styl si udržuje celý život

Pravdou je, že žádné tajemství pro krásu nemá. Jednoduše po celý život dodržuje pravidla zdravého životního stylu. To asi nikdo slyšet nechce, ale pro dlouhou krásu, vitalitu a pevné tělo jednoduše neexistuje žádná zkratka. Musíte o sebe dobře dbát, abyste si to mohly užívat i ve stáří.

goodhousekeeping.com

Každý den cvičí

Yasmin každé ráno chodí do posilovny a pravidelně se věnuje cvičení jógy. Pravidelný pohyb je na ní rozhodně vidět, protože má tělo stále pevné a krásné. Také díky tomu může stále propagovat plavky a spodní prádlo bez obav z toho, že ji někdo bude kritizovat kvůli jejímu tělu.

Čtěte také: Jak pečovat o nehty, abyste se za ně nemuseli stydět

Zdravý jídelníček je pro ni důležitý

„Vyhýbám se zpracovaným, mraženým, mikrovlnným a vysoce tučným potravinám,“ říká Yasmin. V jejím jídelníčku najdete maso, avokádo i ryby. Jednoduše se drží čerstvých potravin a domácího vaření. Polotovary u ní doma nenajdete a nebylo tomu tak nikdy ani v minulosti.

goodhousekeeping.com

Péče o pleť a vlasy

Je vidět, že Yasmin velmi pečlivě pečuje také o svou pokožku. Nemá za sebou žádné chirurgické úpravy a nepoužívá ani příliš chemické kosmetiky. Místo toho vsadila na peeling z cukru a olivového oleje. Na tělo používá olivový olej a na vlasy řepkový olej. To je údajně její malé tajemství.

Klíčové životní pravidlo

Celý život také žije podle jednoho zásadního pravidla. Dělá pouze to, co ji činí šťastnou. Šťastný život, pohodlí a spokojenost je to, co ji nutí se každý den usmívat. Jde o pravidlo, které ji udržuje každý den krásnou a pomáhá jí plnit si své sny i v tomto pokročilém věku.

https://fb.watch/sffcAVhLR2/