Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

[no_pagination]
Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již nyní. Připravte se s předstihem, ovšem nezapadněte do nudného standardu. Pořiďte cukrovinky, které jen tak někdo nemá. A navíc v dnešní nekomfortní době si je pořiďte pohodlně z domova.

Luxusní čokoládové figurky

V obchodech je nabídka vesměs stejná. Čokoládové dekorace, které známe z Vánoc, jen tvary figurek jsou jiné. Chuť však zůstává stejná. Nic moc. Zpestření nabízí populární cukrářské brandy, které vytváří speciální sváteční kolekce. I když se jedná o oblíbenou a dobrou čokoládu, stále to není něco extra. A to si přece sváteční příležitost zaslouží. Na opravdu kvalitní velikonoční čokoládové figurky v běžných řetězcích zkrátka nenarazíte. Dívejte se na masově nepříliš známé značky, ve společnosti gurmetů jde ovšem o vyhlášené dobroty. Opravdu kvalitní čokoláda také není ta z velkých obchodů, ale výběrová, vyráběná v menším množství.

Kde koupit dobré velikonoční sladkosti?

Co kupujete k Velikonocům? Jednak obdarováváme své blízké, jim dopřejeme i větší množství sladkostí. Vyberte proto speciální bonboniéru, pralinky nikdy neomrzí. Stále představují oblíbené variace košíčků různých příchutí, kdo miluje experimentální chutě, najde tu sušené ovoce i chilli. Jestli máte blízké, kteří preferují určitý typ čokolády, zaměřte se na ni. Hořké tabulky? Bonbony s oříšky? Kazeta bonbonů v luxusním balení, to jsou ty pravé velikonoční sladkosti. Pak tu máme drobné kousky čokoládek, které můžeme nasypat svým dětem, nebo je budeme rozdávat koledníkům. Velikonoční figurky v podobě žlutých kuřátek a nikoli postaviček, které jsou vytvarované například do ikonického „dětského vejce“ s hračkou, představují tradičnější a roztomilejší verzi. Komerčně známější vajíčko s překvapením můžete mít přece celý rok. Rovněž potěší zajíček, pro štěstí tu může být i kominíček z čokolády. A když jsme u tradice. Máme tu další velikonoční cukrovinky. Klasické kočičí jazýčky, jejichž obal zdobí velikonoční kresby.

Nejlepší čokoládová velikonoční vajíčka

Velikonoční sladkosti, ty nejtypičtější pro celé svátky. Velikonoční čokoládová vajíčka. Praktické jsou síťky, v nichž se v barevném obalu skrývají malinká čokoládová vejce. Mohou být celá z čokolády, nebo s krémovou náplní různé příchuti. Zmínili jsme i komerčně známé vejce s překvapením, to červeno bílé není ovšem jediné. Znáte například Hot Wheels? Nebo tematické pro dívky Barbarella? Či obří dinosauří vejce? Velmi populární variaci představují i plastová vejce, která zase skrývají sladkost uvnitř. Rozšiřte dětem vhled do světa sladké fantazie.

Velikonoční cukrovinky pro náročné

Ať se jedná o děti či dospělé, rád mlsá každý. Dopřejte si proto luxus v té nejsladší variantě. Velikonoční čokoládová vajíčka ze 72% hořké čokolády, plněná lahodným hutným krémem. Budou se vám rozplývat na jazyku, jde i o osvědčené afrodiziakum. Ochutnejte i speciality ze zahraničí. V Itálii jsou například velmi oblíbená cukrová vajíčka, v nichž se skrývá čokoládový krém. Další specialitka z jihoevropské země. Lahodné dražé v ozdobných krabičkách, kterým potěšíte své návštěvy. A pozor, velikonoční sladkosti, to nejsou je roztomilé čokoládové figurky. Pro dospělé to může být i něco tekoucího. Lahvinka lahodného moku. Když si toto spojíte, vznikne vám vtipný dárek v podobě lahve s bonbónky, jež ukrývají višňovou náplň. Zásobte se na Velikonoce drobnými figurkami a vajíčky, jimiž obdarujete koledníky, svým dětem dopřejte vejce s překvapením neteřím, synovcům či bližším ratolestem kupte neotřelá vejce s překvapením či italské laskominy. Výběr najdete na e-shopu Rigalli.cz.