Letecká mezinárodní přeprava zásilek – to je ROTH Cargo

Společnost Jiří Roth – ROTH Cargo zajišťuje importní i exportní zásilky již od roku 2001. Za tu dobu se stala partnerem většiny na trhu působících leteckých společností, díky čemuž je schopna nabízet nadstandardní servis v přepravě zásilek a taktéž bezkonkurenční ceny.

Přepravte zboží po Evropě už do druhého dne

Přeprava zásilek, dokumentace, balení, pojištění, skladování, celní odbavení, monitoring zásilky i poradenské služby – to je výčet servisu, který společnost Jiří Roth – ROTH Cargo nabízí. Vaše zásilka může být již do druhého dne kdekoliv Evropě, což žádnou jinou formou dopravy nezvládnete. Rychlé dodání obchodní zásilky bez čekání je součástí dobře fungujících obchodních vztahů i marketingu. S ROTH Cargo dokážete rychlostí dodání své partnery kdekoliv v zahraničí skutečně překvapit.

Společnost navíc přepravuje nejen obchodní, ale i soukromé zásilky. Takže záleží jen na vás, jestli potřebujete poslat náhradní díl VIP odběrateli vašich výrobků, nebo dárek někomu z rodiny. Přeprava osobních věcí však může znamenat i to, že si necháte do ciziny na cyklovýlet odeslat své kolo, nebo si naopak ze zámoří dopravíte luxusní designový nábytek.

Řešíte přepravu nebezpečného zboží?

I v tom vám v ROTH Cargo pomohou. Mysleli jste si, že je letecká přeprava nebezpečného zboží nemožná? Naopak, je jednodušší a rychlejší než po železnici či autem. Přepravit lze chemikálie i jedy, výbušniny, radioaktivní materiály, zbraně a střelivo, léky, hořlaviny a další nebezpečné látky označeny UN číslem.

Přepravte živá zvířata

Rybička, pták, křeček, kočka, pes či nosorožec? V ROTH Cargo si poradí i s přepravou živých zvířat všech velikostí a mají s ní bohaté zkušenosti. Zvíře se přepravuje vždy bezpečně. Důležité je zajistit platná veterinární osvědčení, pet pasport, mezinárodní čip a zvíře musí mít příslušné očkování.