Letní vybavení pro vaši zahradu

Zábavu si mohou děti v období plném horka vychutnat nejen na různých hřištích či koupalištích, ale i u sebe doma na zahradě. Výbava přitom není nijak výrazně drahá a může si ji dopřát každý, kdo má dostatek prostoru.

Trampolína na zahradu i terasu

Velkým trendem už po několik let je trampolína na venkovní využití. Můžete ji umístit na zahradu i na rozlehlou terasu v bytovém domě. Trampolíny představují zábavu i sportovní využití v jednom. Jedná se tak o snadný způsob, jak donutit dítko k pohybu. Nejmenší zde mohou dovádět sami, ale i v partě kamarádů. Stačí jen vybrat správnou velikost a nosnost. O bezpečí se rozhodně bát nemusíte. Kvalitní trampolíny mají pevnou a nosnou konstrukci, tvoří velmi stabilní zázemí. Okolní síťová bariéra chrání před vypadnutím či úrazem způsobenému podklouznutím. Pružná plocha je vyrobená z odolného materiálu. Nenaruší ji UV záření, povrch je uzpůsobený tak, abyste si při případném nešikovném dopadu neodřeli kůži. Bezpečnost je tedy stoprocentní. Skutečně se nemusíte bát, že by se něco stalo vašemu dítěti, protože trampolíny unesou i dospělé (mají nosnost i 150 kilogramů). Je to tedy nejen zábavná hračka pro nejmenší, skvěle zde protrénujete tělo i vy.

Jaké příslušenství k bazénu potřebujete?

V úporných vedrech oceníte samozřejmě i bazén. Koupaliště je sice prostornější, ovšem v přeplněném veřejném bazénu zase tolik prostoru mít nebudete. Navíc není nic pohodlnějšího, než udělat jen pár kroků z domova do své zahrady a užít si osvěžení v soukromí. Abyste udrželi toto zařízení v dokonalém stavu, potřebujete příslušenství k bazénu. Péče není nijak náročná. Stačí pravidelně doplňovat chemii, mít spuštěnou filtraci, jednou za pár dní uklidit dno bazénu speciálním vysavačem a chránit plochu přístřeškem či plachtou. K příslušenství rovněž řadíme i komfortní doplňky, jako jsou přístroje na ohřev vody, schůdky nebo podložky. Zábavné a pohodlné léto u vás na zahradě může stát jen pár korun.