Menu

Levné granule pro psy pořídíte i od prémiových značek

Nejsou levné granule jako levné granule. Kupovat nekvalitní granule není správnou volbou. Nejen pokud jde o zdraví vašeho pejska, ale též co se týče ceny. Překvapivě jsou totiž levné granule levnými pouze zdánlivě.

Krmivo pro psy musí být kvalitní. Problémem není to, že bychom pejska krmili pouze granulemi. S dostatkem vody jsou granule plnohodnotnou stravou, kterou ani nemusíte s ničím kombinovat. Vždyť ne pro každého je krmení BARF stravou přijatelné a konzervy nejsou ani levnější, ani zdravější než granule. Avšak granule pro psy musíme umět správně vybrat.

Pozor na levné granule z hypermarketů

Hypermarkety umí nabídnout 15kg balíček i za 170 Kč. Jenomže jeho složení odpovídá spíše krmení pro králíky (i když rozhodně to nezkoušejte), než tomu, co pro svoji výživu potřebuje zdravý pes. Přijde vám to ale ve srovnání s 5 až 8krát dražšími granulemi jako neodolatelná nabídka? Nevěřte tomu. V první řadě váš pejsek nedostatek z výživové stránky to, co má. Budete muset investovat do veterinární péče, výživových doplňků, a také se obvykle váš pejsek nedožije tak vysokého věku, jak byste si přáli.

Nekvalitního krmiva pejsek sežere mnohem více

Kaloricky nedostatečně výživné granule znamenají, že místo jednoho krmení za den, což je v dospělosti pro pejsky zcela normální, budete muset krmit i třikrát. Větší bude i krmná dávka. Pejsek navíc potřebuje častěji venčit a ti, kdo mají pejska na zahradě, si místo lopatky na hovínko budou muset pořídit pořádnou lopatu. Pejskův výměšek je totiž mnohem větší. Nemluvě o tom, kolikrát v měsíci budete muset krmivo nakupovat.

Jak poznáte, že jsou granule nekvalitní? I podle hovínka. Nevypadá normálně, ale jako rozpuštěné granule. Pejskem levné granule v podstatě téměř bez užitku proběhnou.

Levné granule pro psy tedy ano, ale díky tomu, že se je naučíte nakupovat na správném místě

Místem pro nákup levných, a současně kvalitních granulí pro psy, je e-shop Fera24.cz. Na jednom místě si vyberete za dobrou cenu granule podle značky, podle věku či hmotnosti vašeho psa, podle rasy, typu masa i dietních požadavků. Koupíte zde rovněž potřeby pro pejsky, či vybavení a krmiva pro další domácí zvířata.

PR články

Když léto na kole, tak to chce správné cyklistické oblečení…

Čím lépe se na kolo vybavíte, tím méně budete i při úmorné jízdě pociťovat nepříjemné pocity a zážitky. Nejnáročnější…
PR články

Nevíte, jak to zabalit? My vám poradíme!

Bezodpadová společnost je v podstatě těžko dosažitelným ideálem. Bez balicích materiálů se zkrátka, jak mnozí již zjistili, obejdeme jen…
KRÁSA A MÓDA

Snubní prsteny už dávno nemusí být stejné

Výběr snubních prstenů jsme možná kvůli karanténě na nějaký čas odložili. Stejně jako svatbu. Je však čas opět začít chystat…
PR články

Milují vaše ratolesti koně? Máme tip na to, jak jim…

Jistě si každý vzpomeneme, které zvíře jsme jako malé děti měli nejraději. Pro spoustu dívek a chlapců jsou to…
PR články

Trend moderního designu určují i kasina

Kasina tvoří v architektuře velmi specifickou kategorii. Jejich architektura a design se často pohybují na hranici kýče a nezřídka…
PR články

Zútulněte si svůj byt pomocí dekoračních látek

Každá žena a nejeden muž chtějí mít své bydlení co možná nejkrásnější a nejútulnější. Proměňte i vy váš byt…