Lyžování v Itálii miluje celá naše rodina

Když se řekne lyžování v Itálii, představím si hned celou řadu těch neskutečných zážitků, které jsem zde se svou rodinou zažila. Jezdíme sem pravidelně totiž každý rok a musím říct, že se stále nemohu nabažit sněhu, sjezdovek a té pekelně dobré atmosféry, která zde panuje. Všichni si navíc můžeme zalyžovat takřka bez větších front u lanovek, které bývají v našich končinách bohužel samozřejmostí. Tudíž si zde opravdu zajezdíme. Večer pak chodíme v Itálii načerpat tu neskutečnou krásu, kterou představují malebné stavby ve městě. A co místní? Tak ti jsou opravdu dokonale vstřícní a milí.

Lyžování Itálie je náš každoroční cíl

Naše rodina miluje lyžování. Itálie je tak naším každoročním cílem, který nás nikdy nezklame. Dokonale upravené svahy a kilometry sjezdovek, je přesně to, po čem naše srdce v zimě, která v naší kotlině, připomíná spíše bahenní lázně, prahne. Nejraději ze všeho jezdíme do Dolomit a to do destinace Alta Badia, která nás nadchla svou překrásnou krajinou a také místní restaurací, která je naší oblíbenou. Jelikož s sebou bereme své dvě děti, je jasné, že se po vydatném sjíždění dlouhých sjezdovek potřebují také pořádně najíst a načerpat nové síly. Kromě jiného je zde i vynikající hotel, který je tak malebný až oči přecházejí. S manželem si tyto chvíle a to většinou před Vánoci dokonale užíváme. Shon a stres, který je tak s těmito svátky spojen, v naší rodině nemá šanci.

Itálie, lyžování, zábava a odpočinek

Když se mě někdo z mých známých zeptá, jaká je ve skutečnosti ta zimní Itálie? Lyžování, zábava a odpočinek jsou ta naprosto první slova, která mne v ten daný moment napadají. Nejspíše slovy ani nelze příliš dobře popsat, jak moc to zde milujeme. Pro mne a mého muže je takovýto výlet neskutečnou oázou klidu v našem nabitém pracovním a rodinném životě a pro naše dvě ratolesti zase příjemným výletem, na kterém si užijí spoustu legrace. Vánoce si pak užíváme mnohem intenzivněji, než kdybychom v zimě seděli doma na gauči.