Medvídci z růží od společnosti Notta & Belle potěší všechny blízké

Překvapit svůj protějšek originálním dárkem je v současnosti stále těžší a komplikovanější záležitostí. Přesto je možné i dnes přijít s něčím výjimečným, co obdarované osobě přinese důkaz, že je pro vás skutečně výjimečná. Přesně takový účel spolehlivě splní medvídek z růží od společnosti Notta & Belle, který je po právu jedním z trendy dárků letošního roku.

Medvídek z růží je k zakoupení v rozdílných velikostech i barvách

Medvídek z růží je k dostání v celé řadě různých velikostí od 25 cm, přes 35 a 55 cm až k 65 cm. Samozřejmostí je možnost zvolit si barevné provedení, které obdarovanou osobu potěší nejvíce. Vybrat si lze u těch nejmenších medvídků mezi růžovou, fialovou, červenou, tyrkysovou, bílou, šedou nebo světle modrou barvou. Koupě velkého 65cm velkého medvěda z růží je pak opravdu mimořádným dárkem, který může mít červenou a růžovou podobu. Jedná se o ruční výrobek z více než 2000 růží, jenž se pyšní svojí příjemností na dotek. Vzorem pro medvídky z růží se stala populární hračka Teddy Bear, jež se již dvacet let řadí mezi nejoblíbenější hračky.

Při koupi medvídka z růží je třeba varovat se nekvalitních produktů

Medvídek od společnosti Notta & Belle je nositelem značky, která si v tomto oboru v průběhu času vybudovala velmi kvalitní jméno. Není se proto nutné obávat toho, že by zákazník obdržel nekvalitní zboží, což se může stát se značnou pravděpodobností v okamžiku, když někdo krátkozrace preferuje některého z podezřele levných medvídků nabízených na internetu. Medvídek od společnosti Notta & Belle je i v malém provedení zhotoven z více než 500 růží, každý je přitom zodpovědně kontrolován ohledně výskytu možných vad.

U kvalitních medvídků je kontrolován každý květ

Kvalitní medvídek z růží je identifikovatelný tím způsobem, že růže jsou na něm pevně přilepené. U ručně vyrobených růží je důsledně kontrolován každý květ. To je zásadní rozdíl proti pomačkaným růžím z levného materiálu, se kterými se lze na trhu taky setkat. Nezřídka u nich bývá vidět i polystyren a zbytky lepidla, přičemž vyroben je takový medvídek často jen z 200 růží.

Záruka a rychlé dodání je důkazem solidnosti společnosti

Medvídek z růží od společnosti Notta & Belle není úplně levnou záležitostí, proto jistě každého kupujícího potěší, že může do 14 dnů žádat o vrácení peněz, když dárek nesplní svůj účel a nebude se obdarovanému líbit. Medvídek bývá zpravidla dodán do 2-4 pracovních dnů, takže nemusí věšet hlavu ani osoby, které mají dnes tolik rozšířený zvyk nakupovat dárky až na poslední chvíli.

Medvídek z růží najde své uplatnění při celé řadě příležitostí

Medvídek z růží rozhodně není určen jen pro milované protějšky, ale radost udělá i příbuzným nebo kolegyním a kolegům v práci. O podobném dárku sní i celá řada dětí, když jeho koupě má tu výhodu, že tito medvídci nejsou náchylní na pády a silná objetí. Nevěstu pak medvídek z růží k jednomu z nejvýznamnějších dnů v jejím životě bezesporu také potěší. Ostatně jeho prostřednictvím je možné dobýt srdce tajné lásky při jejím svátku, narozeninách nebo o vánočních svátcích. Medvídci jsou bezpeční, když nezpůsobují žádné alergie. Péče o ně je pak zcela jednoduchá, když s nimi postačí zacházet přiměřeně opatrně a nevystavovat je přímému slunečnímu záření.

Vymýšlení originálního dárku, s jehož pomocí by dal člověk druhým najevo, jak moc je má rád, bývá často zapeklitou záležitostí. Volba medvídka z růží představuje spolehlivé řešení podobných problémů, které je spojeno s nadšením příjemce dárku. Při pohledu na něj si na vás dotyčný vždy vzpomene a připomene si, jak moc vám na něm záleží a jak moc dobrý vkus při výběru dárků máte.