Milují vaše ratolesti koně? Máme tip na to, jak jim vyzdobit pokojíček

[no_pagination]
Jistě si každý vzpomeneme, které zvíře jsme jako malé děti měli nejraději. Pro spoustu dívek a chlapců jsou to právě koně. Děti je prostě zbožňují! Spousta dětí si také v tomto nízkém věku přímo vyžaduje věci s právě s motivem koní. Ať už se jedná o oblečení, tašku do školy, hračky nebo třeba povlečení. I my pro vás máme tip, jak zkrášlit dětský pokojíček všem koňařům a koňařkám. Jedná se o jednoduché, zato velice efektní způsob dekorace, jehož úspěch u vašich ratolestí je předem zaručen. Jedná se o fototapety na stěnu dětského pokoje a jak jinak než o fototapetu koně. Dnešní trh s dekoracemi a bytovými doplňky hraje do karet všem kreativcům a svépomocným interiérovým designérům. Není motiv či dekor, který byste jako fototapetu nenašli. Možnosti jsou téměř nekonečné. 

Fototapety koní a ostatních zvířat vítězí nad ostatními motivy

Celkově pokud se jedná o fototapety jako moderní interiérový doplněk na stěnu, můžeme říct, že jejich popularita stále roste a dostává se do čím dál tím více domácností. Určitě vás nepřekvapí, že motivy, jež se nejvíce prodávají, jsou právě motivy přírody a motivy zvířat. U fototapet pro dětské pokoje to platí o to více. Děti milují zvířata, a pokud je možnost mít jedno takové i ve svém pokojíčku přímo na zdi, jsou nadšené. Rodiče to moc dobře ví a takové fototapety do dětských pokojíčků pořizují. Nejoblíbenější a nejprodávanější zvířecí fototapety jsou ty s motivy koní, psů či roztomilých koček. Pokud vaše dítě má v koních oblibu určitě neváhejte a nějakou dětskou fototapetu koně pořiďte. Může se jednat o krásný narozeninový dárek, jehož efekt a vkusnost potěší i vás jako rodiče.

Jaké fototapety koní trh nabízí?

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/zvirata/kone/

Sáhnout můžete po nejrůznějších provedeních tapet. Záleží jen na vaší fantazii a vkusu. Můžete si například vybrat tapetu s fotografií koní, jak už koní v jejich majestátním postoji, nebo s rozevlátou hřívou koně v běhu. Pokud zvolíte fototapetu koně v běhu máte zaručeno, že interiéru pokojíčku dodá šmrnc a dynamiku. Pokud vy či vaše ratolesti preferujete roztomilost zvolte fototapetu s hříbaty. Tohle děti opravdu ocení. Pokud nechcete riskovat s fotografií například kvůli uvažování o sladění barevnosti v interiéru, můžete zkusit také fototapetu siluety koně. Tady se vám otevírá možnost sáhnout i po nejrůznějších barevných siluetách tak, aby se designově hodily do celkového prostředí dětského pokojíčku. I když je pravda, že v případě těchto zmíněných siluet, většina lidí sáhne po černé barvě, což je logické, pokud uvážíme, že černá se opravdu hodí k nejrůznějším barvám a barevným kombinacím. Tím s největší pravděpodobností nic nezkazíte. 

Buďte kreativní! Upusťte uzdu fantazie

https://myloview.cz/fototapety/

Kde jinde by se mohl člověk trochu více při vybírání vybavení a dekorací odvázat než u zařizování dětského pokoje. Dětský pokoj by neměl být nudný a strohý. Naopak by měl hrát barevností a kreativitou, což má bez pochyb vliv i na osobnost malého človíčka, který v něm vyrůstá. A vězte, že hranice mezi vkusem a nevkusem, popřípadě kýčem, je u dětského pokoje posunuta výrazně dál, než je tomu například u obývacího pokoje či ložnice dospělých. Je dobré si tedy uvědomit, že můžete fototapety vybírat i mezi kreativnějšími tapetami, popřípadě fototapetami se speciálními efekty. Můžete zvolit například fototapetu, která je ozvláštněna například třpytkami, nebo která obsahuje optické klamy nebo takzvaný 3D efekt. Taková fototapeta s 3D efektem vytváří dojem, že objekt na ní vystupuje. Nebo můžete sáhnout po fototapetě, kde nebude kůň či koně zobrazen fotograficky, ale bude se jednat o ilustraci, která dětem připomene jejich oblíbené animované pohádky. Děti tyto kreativní doplňky milují, tak proč jim neudělat pokojíček takový, jaký se bude líbit právě jim?

S dítětem vybírejte tapetu společně

Neměli byste zapomenout na to, čí pokojíček vybavujete. Dítě, pro které je fototapeta určená, musí být aktivní při jejím výběr. Nemějte obavy, nakonec si i samotný výběr s vaším dítětem perfektně užijete.