Redakce ProSvět.cz
18 května, 2019

Šatník toho snese hodně. Každou sezónu se navíc objevují další a další kousky, které by do šatníku mohly zapadnout. Mezi všemi těmi novými kousky a vychytávkami jsou však některé výjimečné. Multifunkční šátky jsou výjimečné, především svým širokým praktickým využitím. Multifunkční šátky Faceshield navíc nabízejí i výjimečný design. Jsou originální, vtipné a zajímavé. Šátky značky Faceshield jednoduše nejde přehlédnout. Nechybí vám náhodou v šatníku?

Na jaro, léto, podzim i zimu

Multifunkční šátek se uplatní jako pokrývka hlavy nebo krku. Poslouží pro efekt, ale má i svůj praktický účel. Šátek izoluje chlad a pot. Hodí se tak na ochranu před zimou, třeba pod lyžařskou helmu. Uplatní se jako kukla. Představuje také jednoduchý nákrčník.

Lehký materiál však najde své místo i v šatníku letním, to zase šátek chrání před slunečními paprsky. Představuje skvělé potítko, ale i ochranu před nepříjemným větrem. Za každého počasí udržuje hlavu a krk v suchu a tepelném komfortu. Jako čelenka může vyřešit problém s účesem, dokonce přijde vhod i jako gumička pro stáhnutí vlasů do culíku.

Na sport, ale nejenom to

Multifunkční šátky vznikly původně pro sportovní využití. Snad ve všech sportovních disciplínách mají své opodstatnění. Zapadnou do sportu i jakékoliv jiné volnočasové aktivity. Dají se nosit vždy a (téměř) všude. Multifunkční šátky Faceshield ocení dospělí i děti, celá rodina si je klidně může mezi sebou půjčovat. Elastický materiál se přizpůsobí různým velikostem a tvarům hlavy.

Multifunkční šátky Faceshield jsou díky neotřelým nápadům vetknutým do stylového designu především velká zábava. Pobaví vás již samotný výběr šátku. Nejspíš nezůstane u jednoho, protože každý z celé řady designů má své kouzlo. Některý šátek si hraje s barvami, další využívá klasický černobílý motiv rentgenového obrazu lidského těla. Jeden se nechává inspirovat Hulkem, druhý Jokerem, souputníkem Batmana, další využívá motiv X-men. Je jich však ještě mnohem víc. Který si vyberete?

Sdílejte článek