Nakupování módy na internetu zažívá revoluci

I když se móda na internetu poměrně ve velkém nakupuje, pro zákazníky to až doposud nebylo příliš pohodlným. Módní inspirátor vše mění.

Zákazníci měli až doposud pár svých oblíbených e-shopů s módou, z jejichž „dosahu“ se příliš nevzdalovali. Občas se nechali „chytit“ nějakou reklamou jiného obchodu, ale tím to v podstatě skončilo. Obrovské množství e-shopů s oblečením, obuví a doplňky, nám doposud nákupy módy spíše stěžovalo, než že by rozšiřovalo nabídku. Vždyť kdo má sílu procházet stovky z nich? Vše mění módní inspirátor – služba, kterou poskytuje Modio.czV čem je unikátní?

Móda na míru pro každého

Dostat na jeden web celou řadu módních e-shopů by ještě nebyla žádná výhra. Jenomže Modio přináší více. Nabídku třeba snadno vyselektujete pouze na svoji velikost. Řekněte módnímu inspirátoru, jaké číslo oblečení a bot nosíte, a už vás „nebude“ provokovat kousky, které si kvůli velikosti i tak koupit nemůžete.

Dokonalý přehled o novinkách

Máte svoji fashion značku? Díky módnímu inspirátoru dokážete snadno sledovat třeba novinky v produkci vaší oblíbené značky bot Nike, ale i novinky v oblíbených e-shopech. Nemusíte tak projíždět staré kousky. Ušetříte čas a mezi prvními si uděláte radost některou z novinek. Rychleji, než se třeba právě ve vaší velikosti vyprodá.

Slevy jako na talíři

Ve slevě nakupuje rád nejspíš každý. Vždyť k čemu kupovat dráž než musíme. A Modio.cz umí slevy sledovat za nás. Registrujte se a služba vám dá obratem vědět, jakmile zlevní váš oblíbený produkt, nebo když váš často navštěvovaný e-shop zahájí výprodeje.

Inspirace na jednom místě

Modio navíc umí poradit i s výběrem módy. Potřebujete dámské šaty na léto? Ale líbí se vám dlouhé, bez rukávů a zavinovací? Módní inspirátor vám je nádherně vyselektuje z obrovské nabídky e-shopů. Hledáte červené triko, které se vám bude hodit k nové sukni? Ani v tomto případě se nemusíte proklikávat nabídkou stovek obchodů a tisíců triček. Na Modio.cz si červené tričko ve své velikosti najdete za chvilku.