Menu

Nakupujte na Aliexpressu s cashbackem

Na Aliexpressu nakupuje spousta Čechů. Někteří si tam objednávají pouze kryty na telefon a další drobnosti, jiní neváhají nakoupit klidně oblečení či výbavu do domácnosti. Pokud vám nevadí si na dodání nějaký ten měsíc počkat, využít nižších cen zboží z Číny se může vyplatit. Obzvlášť když si k tomu přidáte ještě cashback.

Nákupy na Aliexpressu jsou cenově dost výhodné, ale co kdybyste mohli ušetřit ještě dalších 5 % z každého nákupu? Přesně na tohle láká Plná Peněženka, služba, jež nabízí tzv. cashback.

Cashback se dá využívat na mnohých e-shopech

Cashback znamená, že z každého zaplaceného nákupu na daném e-shopu dostanete určité procento částky zpátky. Musíte se jen zaregistrovat na PlnaPenezenka.cz a do e-shopu přejít proklikem z Plné Peněženky. Díky tomu se nákup spáruje s vaším účtem na Plné Peněžence a budou vám moci být navráceny peníze. Takto to funguje pro spoustu e-shopů a jedním z nich je i Aliexpress.

Blíží se Aliexpress Day

Cashback na Aliexpressu je nyní opravdu aktuální, protože:

  • Právě teď je doba, kdy odtud lidé objednávají dárky na Vánoce. Nyní je opravdu nejvyšší čas, aby stihly do Vánoc dorazit.
  • Blíží se největší nákupní akce roku – Aliexpress Day, který připadá na 11. 11.

Určitě tedy neváhejte a na Plné Peněžence se zaregistrujte. A to třeba i tehdy, pokud s nákupy na Aliexpressu nemáte žádné zkušenosti. Buď získáte cashback z jiného e-shopu, nebo nákupům z Číny přijdete na chuť. Plná Peněženka má rovněž blog o nákupech na Aliexpressu, kde se dozvíte spoustu vychytávek a tipů třeba na to, co lze na Aliexpressu pořídit za dobré ceny.

Ověřte si, jestli cashback na dané zboží získáte

Na závěr jedna rada. Z Aliexpressu bohužel nelze získat cashback úplně na všechny produkty. Chcete-li nakupovat pouze takové, za něž peníze zpátky dostanete, před nákupem si ověřte, zda získáte cashback. Pak už nic nebude bránit levným nákupům.

PR články

Ucpané WC, neodtékající odpad? Pomůže instalatér

Neodtékající odpad byl dříve důvodem, proč zavolat tatínka, ten se o všechno postaral. Dnešní mladí lidé ovšem nejsou tak…
KRÁSA A MÓDA

Čím se niche parfémy liší od těch běžných?

Už máte plné zuby La vie est belle, který cítíte na každé páté ženě? Black Opium se vám převonělo,…
TIPY A TRIKY

Pár triků a rad, jak se zbavit plísně v domě

Občas se nám stane, že se nám domu nastěhuje host, o kterého zrovna nestojíme. Některého se lze zbavit celkem lehce,…
TIPY A TRIKY

Máte stále orosená okna v bytě? Zkuste tento způsob.

Jakmile se venku začne ochlazovat, objeví se rok co rok stejný problém. Začnou se rosit okna. Tento jev je založený…
TIPY A TRIKY

Nesprávně uskladněné brambory mohou být životu nebezpečné

Může se to zdát naprosto nepochopitelné, ale i taková obyčejná potravina, jako jsou brambory, musí být správně uskladněná. Říkáte si,…
PR články

Rady při nákupu ojetého vozu

Koupě ojetého vozu je vždy docela výzva, která začíná prohledáváním inzerátů a končí podpisem smlouvy. Poradíme vám, jak si…