Redakce ProSvět.cz
2 května, 2019

Angličtina je v dnešním světě na každém kroku a umět ji se opravdu vyplatí. Ať už jen chcete zhlédnout nový díl Hry o trůny v originále, domluvit se se svým přítelem ze zahraničí nebo znalost anglického jazyka vyžaduje vaše pracovní pozice, pokud anglicky neumíte, vězte, že učení angličtiny pro vás bude prospěšné.

Sami si zvolte, co se chcete učit

Nyní přichází na řadu otázka, jak se učit. Pokud jste studium zanedbali či neměli ve škole, představují nejefektivnější možnost kurzy angličtiny. Díky jejich individuálnímu přístupu se budete věnovat přesně tomu, co vás zajímá a co potřebujete. Potřebujete-li získat odbornou znalost ve vašem specifickém oboru, bude výuka odlišnější než ta zaměřená na konverzování či obecný základ angličtiny. Nezáleží také na jazykové úrovni, kterou aktuálně máte. Kurzy anglického jazyka počítají jak se začátečníky, tak s pokročilými studenty.

Budete mluvit, mluvit a mluvit

Individuální přístup je při učení jazyků klíčem k úspěchu. Při jazykových kurzech v Praze se nebudete muset tísnit na lekcích s desítkami dalších studentů. Naopak, skupiny tvoří maximálně deset členů, což je ideální počet k tomu, abyste mohli probíranou teorii okamžitě procvičovat v praxi. Protože bez mluvení se žádný cizí jazyk naučit nelze. Jestliže preferujete zcela osobní výuku, bude český nebo zahraniční lektor k dispozici pouze vám pro osobní kurzy ve dvou.

Učte se pod vedením zkušených lektorů s prokazatelnými výsledky

Jazykové kurzy v Praze poskytuje Institut jazykového vzdělávání (IJV). Tato jazyková škola se kromě angličtiny specializuje na 20 dalších cizích jazyků. Pokud tedy přes léto čekáte méně práce a máte chuť a vůli se nějakému z nich naučit, budete na kurzech vítáni. Ke studiu jazyků není zapotřebí žádného velkého talentu, i bez něj se lze naučit plynně hovořit v cizí řeči. Stačí vám k tomu již zmiňovaná chuť, píle, trocha času a dobrý lektor. V IJV Praha jsou všichni lektoři plně kvalifikovaní, mají s výukou cizích jazyků bohaté zkušenosti a za jejich prací jsou vidět prokazatelné výsledky, ať už v sektoru jednotlivců či celých firem.

Sdílejte článek