Redakce ProSvět.cz
29 dubna, 2019

Vlastnit jej není zrovna ekonomické. Ano, vlastnictví auta se nevyplácí. Nákupem nového přijdeme o 10 až 20 % jeho hodnoty hned, jakmile podepíšeme kupní smlouvu a s automobilem vyjedeme za brány autosalonu. Navíc auto – to jsou věčné starosti. Úspěšní lidé dnes proto nechtějí ztrácet čas vlastnictvím automobilu. Raději využívají operativní leasing. Nebo jeho inovovanou podobu.

Firmy operativní leasing milují již dlouhou dobu

Operativní leasing umí firmám šetřit náklady. Odepisuje se z daní jako klasický leasing, nepotřebujete však navyšovat personální náklady o lidi, kteří se musí starat o firemní vozový park. A právě ti jsou nejdražší. O auta se firmě kompletně stará leasingová společnost. Pravidelně se navíc vozový park obnovuje.

Zájem o tento typ pořízení automobilu však mají i soukromé osoby

O operativní leasing je stále větší zájem. Vytlačil půjčky, ale i běžný leasing. Mnoho lidí se už nechce smířit s tím, že jezdí ve vozech starších 15 let. Ano, to je průměrné stáří automobilu v Česku. Operativní leasing je řešením, jak jezdit neustále s novým, či později se zánovním autem.

Češi si zvykají na fullservis spojený s operativním leasingem. I proto je velký zájem i o zajímavý nadstandard – dlouhodobý pronájem aut bez závazků. Ten poskytuje Driveto klub. Je to vlastně aktuálně největší hit. Tento operativní leasing s přidanou hodnotou zájemcům uvolňuje ruce. Auto si vlastně zcela bez závazků půjčujete. Můžete jej kdykoliv vrátit, samozřejmě bez udání důvodů, nebo vyměnit za jiné. Pro získání takto výhodných podmínek zaplatíte pouze malý poplatek odvíjející se od ceny měsíční platby za automobil.

Driveto – to je auto ihned a bez starostí

Specialista na operativní leasing Driveto dokázal, že i operativní leasing, zdánlivě tak dokonalý produkt, se dá ještě vylepšit. U Driveto máte mimo jiné v ceně dlouhodobého pronájmu kompletní servis automobilu i servis pneumatik. Bojíte se, že vás čeká nějaké velké papírování před uzavřením smlouvy? Vůbec ne. Stačí dva doklady a v ruce máte klíčky od svého nového automobilu. Obvykle je zájemci dodáno auto do tří dnů od podpisu smlouvy. Výběr jednotlivých značek, modelů a výbav je přitom ohromný.

O jaká auta na leasing je největší zájem?

Preference zákazníků jsou samozřejmě odlišné. Někdo hledá malé městské vozítko, někdo reprezentativní limuzínu, jiní zas větší rodinné auto. Obecně je oblíbeným Vokswagen Passat, Volkswagen Tiguan, oblíbená je značka Hyundai, ale i krasavec Nissan X-Trail Tekna. Tyto žádané modely jsou skladem, takže je lze získat skutečně téměř ihned po podpisu smlouvy.

Auto na splátky

Půjčka na auto má dnes zcela jinou podobu, než tomu bylo dříve. A to i u soukromých osob. Driveto zcela mění přístup Čechů k vlastnictví automobilů. Nabízí nám svobodu, kterou jsme doposud v případě, že jsme si pořizovali automobil, neměli.

Sdílejte článek