Redakce ProSvět.cz
23 října, 2019

Podzimní splín z odcházejícího léta a přicházející zimy vyvažuje krása přírody. Stromy v podzimních barvách jsou úchvatné. Někdo se v nich rád brodí a táhne za sebou nohy po cestičkách v parcích zapadlých barevnými listy stromů, jiní z nás by se na tuto nádheru nejraději podívali z ptačí perspektivy. A proč ne! Letecké zážitky mohou být spojeny i s výhledy na podzimem zbarvenou krajinu.

Pokud patříte mezi ty, kdo závidí ptákům jejich pohled na svět z ptačí perspektivy, neváhejte a pojďte se na podzim proletět. Možností je mnoho. Projekt Letecké zážitky nabízí vyhlídkové lety z letadla i z helikoptéry, let balonem, paragliding i seskok padákem. To všechno jsou zážitky, které se na podzim ještě znásobí. Pohled na nádherně zbarvenou krajinu je totiž nezapomenutelným.

Leteckezazitky.cz nabízí aktuálně kolem 300 leteckých zážitkových dárků. Jestli obdarujete sebe, nebo někoho jiného, je jen na vás. Vyhlídkové lety se uskutečňují z 15 českých letišť. Zaletět si však můžete i mimo ČR a užít si tak výlety letadlem po Evropě.

Převezměte řízení! I to jde

Ani řízení letadla není pro vás jako amatéra nedostupným. Po krátkém zaškolení přímo v letadle máte možnost převzít řízení a vyzkoušet si tak na vlastní kůži práci pilota. Láká vás více? Mít vlastí pilotní průkaz? S projektem Letecké zážitky si máte možnost vyzkoušet v Praze pilotní výcvik na malé letadlo a pokud Vás létání nadche, klidně ve výcviku pokračovat až k pilotnímu průkazu. Stejně tak je to s řízením vrtulníku, které si můžete vyzkoušet kus od Prahy na malebném letišti Sazená. Splňte si sen, nebo řízení letadla věnujte jako dárek - třeba svému dítěti. Pokud vaše dítě není ještě věkem na pilotní průkaz zralé, dopřejte mu vyzkoušet si řízení letadla na leteckém simulátoru.

Tipy na podzimní vyhlídkové lety a další letecké zážitky

Užijte si let nad podzimem probarvenou Pálavou. Patří mezi nejkrásnější oblasti Jižní Moravy. Vyhlídkový let trvá 40 minut. Proletíte se na Pálavou i Lednicko-Valtickým areálem.

Na podzim je úchvatný i vyhlídkový let nad Beskydami. Startuje se z letiště v Mošnově. Proletíte se nad ostravskou Porubou a přes Kunčice a Žermanickou přehradu doletíte až nad Beskydy, Lysou Horu a Frýdlant nad Ostravicí. Zpátky poletíte nad Čeladnou, Hukvaldy a Štramberkem.

Nádherné bývají podzimní vyhlídkové lety balonem Balónem se léta z 20 lokalit - především jde o Karlovy Vary, Praha, Plzeň, Roudnice, Benešov, Tábor, Jihlava, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Olomouc, Zlín, Frýdek Místek a Ostrava. Objednat si lze privátní let balónem pro dvě osoby, ale i rodinný let pro 4 osoby. Nádherný tichý let balonem nad probarvenými lesy je skutečně nezapomenutelným. Hodí se proto i jako dárek k výročí nebo jako svatební dar.

Věnujte letecké zážitky jako dárek

Za projektem Letecké zážitky se skrývají dlouholeté a bohaté zkušenosti s organizováním leteckých zážitků. Z ptačí perspektivy se na zemi již podívalo mnoho zákazníků. Firma nabízí možnost věnovat letecké zážitky pomocí dárkových kupónů U nich nemusíte ani specifikovat, o jaký zážitek jde, a ani vybírat termín. To vše lze nechat na obdarovaném.

Sdílejte článek