Redakce ProSvět.cz
28 listopadu, 2019

[no_pagination]

Zapomeňte na ponožky a darujte dárek se skutečnou hodnotou! Co takhle dárek, který obdarovaného něco naučí?

Vánoční dárek může mít spoustu podob. V kurzu letos jsou zážitky, dárky investiční a obrovskému zájmu se těší i jazykové kurzy. Tedy dárky nadmíru užitečné, které obdarované sice nezahřejí jako rukavice, ale zato je něčemu přiučí! Konkrétně cizímu jazyku!

Jazykový kurs jako dárek? Skvělý nápad!

Kurzy angličtiny jako dárek? Nemyslíte si, že to je skvělý nápad? Velmi praktický a užitečný dárek, který obdarovaný určitě zúročí. A nemusíte zůstávat u jednoho jazyka. Kurzy můžete klidně darovat dva. Ke kurzům angličtiny třeba rovnou přihodit i kurzy němčiny. Víte, co se říká? Že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Jen ať se dítka učí. Ale i sourozenci, rodiče, kamarádi i kolegové z práce.

Zvolte kvalitní jazykovou školu

Navnadili jsme vás? Ještě před tím, než nějaký ten jazykový kurs pořídíte, pokuste se nenápadně zjistit, zda obdarovaný vůbec o takový dárek bude mít zájem. Tedy, jestli je mu vlastní chuť se učit cizímu jazyku. Aby zkrátka váš vánoční poukaz pod stromečkem neskončil jako nechtěné štěně. Pokud si jste jisti, že to nehrozí, vyberte kvalitní jazykovou školu s dobrými referencemi a pedagogy. A ideálně nedaleko bydliště obdarovaného. Poukaz by také obdarovanému měl dát možnost výběru, ať se volby samotného jazyka týče, tak i stupně pokročilosti.

Vánoční poukazy na jazykové kurzy

Tyto poukazy najdete v nabídce například prestižní jazykové školy Orange Academy specializující se jak na skupinové, tak na individuální jazykové kurzy. Škola navíc k prezenčnímu programu nabízí i procvičování formou e-learningu, k němuž se student může vracet ve svém volném čase. To mu zcela jistě dává určitou možnost svobody. Učí se, kdy mu to vyhovuje. Škola nenabízí pouze jazykové kurzy a pokud by se obdarovávaný rád vzdělával spíše v oboru účetnictví, personalistiky nebo třeba on-line marketingu, najde kompletní nabídku na webu.

Pobočky po celé republice

Kde se obdarovaný cizímu jazyku bude učit? Vzhledem k tomu, že jazyková škola Orange Academy disponuje pobočkami téměř po celé České republice, tak si jsme jisti, že nalézt jazykovou školu poblíž bydliště nebude problém.K dispozici vám je jazyková škola Brnojazyková škola Zastávka u Brnajazyková škola Zastávka u Brnajazyková škola Znojmojazyková škola Pohořelice, další pobočky najdete v Břeclavi, Kolíně, České Třebové, Jihlavě, Plzni, Šumperku, Třebíči a ve spoustě dalších měst. Jejich kompletní seznam je k dispozici na hlavní stránce jazykové školy orangeacademy.cz. Tak neváhejte. Můžeme uvést ještě školu ve Velké Bíteši. Naopak některé z uvedených poboček jazykovou výuku nenabízí a lze v nich objednat kurzy účetnictví, personalistiky apod. Jazykovu výuku nabízí ještě pobočky Břeclav, Mikulov, Hustopeče.

Sdílejte článek