Tipy na vánoční dárky pro pejsky, se kterými zabodujete

Sháníte vánoční dárky pro své blízké, ale zapomněli jste něco koupit svému čtyřnohému kamarádovi? Nezoufejte. Máme pro vás hned několik tipů na dárky, které potěší každého pejska. Ať už se jedná o štěně, dospělého psa nebo o psa ničitele.

Ideální dárek pro štěně? Speciální granule pro štěňata

Pořídili jste si v nedávné době štěně, se kterým si na sebe ještě stále zvykáte? Potěšte jej a kupte mu pod vánoční stromeček granule pro štěňata – jejich složení je uzpůsobeno tomu, aby poskytlo pejskům to nejkvalitnější a nejkomplexnější. Díky tomu se bude vaše štěňátko těšit skvělému zdraví, bude plné životě a poroste vám před očima.

Rozmazlete a potěšte pejska pamlsky

Je-li váš čtyřnohý člen rodiny již odrostlejší a trávíte s ním hodiny týdně na cvičišti a neustále jej učíte nové a nové kousky, rozhodně si zaslouží trochu rozmazlování za výborně odvedenou práci. Pamlsky pro psy fungují jako skvělá odměna i motivace a rozzáří oči štěstím každému pejskovi. Při venčení se vyplatí nosit jich několik u sebe. Chutný pamlsek také využijete jako zpestření běžného jídelníčku, vedle klasického krmiva jako jsou konzervy a granule pro psy.

Zdroj fotografie: Depositphotos

Poskytněte svému pejskovi zasloužené pohodlí

Je váš pes příliš akční, rád věci ničí a neustále si přesouvá svůj pelech z místa na místo, tudíž jsou na něm patrné zuby a pomalu přestává připomínat pelech? Nenechávejte nic náhodě a nečekejte, až se z psího pelíšku stane jen neforemná hromada. Místo toho pejskovi k Vánocům darujte nový, kvalitní pelíšek, ve kterém se bude cítit jako v ráji a nebude mít nutkání jej ihned rozkousat.

Oslavte Vánoce nejen se svými blízkými, ale také se svým věrným parťákem. Darovat svému pejskovi něco malého pod stromeček je hezkou tradicí, kterou vyznává většina psích majitelů. K oblíbeným dárkům patří granule pro psy, pamlsky, hračky i nové pelíšky. Zkrátka to, o čem víte, že vašemu pejskovi udělá největší radost.