Parní žehlička Laurastar vám zjednoduší život

[no_pagination]
Žehlení tvoří nedílnou součást života nejedné hospodyňky. Ačkoliv se jedná o poměrně otravnou činnost, bez ní by to bohužel nešlo, a proto je zapotřebí ji nějak přetrpět. Co kdybychom vám ale řekli, že celý proces může díky revolučním produktům Laurastar trvat polovinu času?

Jedinečná technologie

LAURASTAR je švýcarská společnost, která má svém kontě celou řadu patentovaných technologií pracujících s párou. Díky nim vznikl unikátní žehlicí systém LAURASTAR, jenž usnadňuje život mnoho ženám napříč celým světem den co den. Jeho výjimečnost spočívá hlavně ve velice vysoké teplotě páry, pomocí níž dokáže zlikvidovat až 99,99 % bakterií, virů a roztočů nacházejících se na vašem prádle. Mimo to vyniká i v mnoha dalších ohledech.
Žehličky jsou vybaveny speciální 3D aktivní žehlicí plochou a Sensteamem. Dále je třeba zmínit, že jsou žehličky od této společnosti šetrné k přírodě, jelikož jsou navrženy tak, aby svému uživateli sloužili maximální možnou dobu. S tímto se pojí i poskytnutí záruky po dobu 10 let na náhradní díly, což byste u konkurence hledali jen marně. Už žádné nekvalitní spotřebiče s nulovou životností! Místo toho investujte do kvality, co vám vydrží.

Šetřete svůj čas

Pokud vás zajímá, jakým způsobem vám může parní generátor Laurastar zjednodušit život, hned se to dozvíte. Všechno spočívá hlavně ve velké úspoře času během samotného žehlení, kterou vám poskytne již zmiňovaná speciální technologie. Tam, kde byste se s běžnou žehličkou trápili několik dlouhých minut, stačí pomocí systému Laurastar udělat jenom několik šikovných tahů a je hotovo. 

Systém je mimo jiné velmi šetrný k oblečení a pomáhá jej uchovat jako nové. Jestliže vás systém zaujal, můžete vybrat z několika různých modelů. Zkuste například LAURASTAR LIFT EXTRA s automatickým termostatem vhodným prakticky pro všechny typy tkanin.