Menu

Pečujte o svůj zrak! Máte jen jeden!

Máte zrak ostrý jako břitva? Pokud ne, nechte se vyšetřit očním lékařem a nechte si předepsat dioptrické brýle!

Některou z očních vad jen v Čechách trpí více než 6 milionů lidí. To je téměř polovina. Každý druhý člověk nevidí tak, jak by vidět mohl, mnohdy i měl. Podle nedávného zjištění například plných dvacet procent řidičů řídí i přesto, že trpí vážnou oční vadou. Ti pak v dopravním provozu představují tikající bombu. Je pak otázkou, kolik z nich způsobí dopravní nehodu. Taková statistika totiž neexistuje.

Nechte se vyšetřit! Raději dříve než později!

Z toho vyplývá, že vyšetřit bychom se dříve či později (samozřejmě raději dříve) měli nechat všichni. Při jakýchkoliv potížích se proto ihned objednejte k očnímu lékaři. Čekací lhůty bývají dlouhé, a čím dříve se objednáte, tím dříve si dozvíte, jak na tom se svýma očima jste.

Při očních testech nepodvádějte! Jde o váš zrak!

Základní zrakové testy provádí i praktický lékař. Ano, jedná se o detekování různě velikých písmen jedním a následně druhým okem. Přiznávám, že několikrát jsem tento test ošálila. Danou řádku jsem se zkrátka naučila nazpaměť. Má lékařka je nikdy nezkoušela na přeskáčku. Pro takové, jako jsem byla já, jsou tyto testy k ničemu. Takže, buďte upřímní a když zkrátka nějaké písmenko neuvidíte, tak to přiznejte. Lékař vás pošle ke specialistovi a ten vám doporučí dioptrické brýle. A ty si pak budete moci objednat i online!

Nakupujte online na alensa.cz

Nákup brýlí online v současné době ve světě zažívá ten pravý boom. Celý proces je rychlejší a brýle levnější. U nás si brýle můžete snadno objednat na e-shopu Alensa.cz. Kompletní dioptrické brýle Crullé tu pořídíte už od necelé tisícovky. S dopravou zdarma!

Vyzkoušejte virtuální zrcadlo!

Namítáte, že při nákupu brýlí online přicházíte o možnost osobně si je vyzkoušet? To není pravda. E-shop pro tyto případy vytvořil speciální virtuální zrcadlo!

Vysoká kvalita nabízených skel

Na e-shopu se setkáte se širokou škálou nabízených skel – lehkými plastovými, antireflexními či tvrzenými. V nabídce ovšem jsou i skla s UV filtrem, s antireflexní úpravou, antistatickou vrstvou stejně jako skla samočisticí, superhydrofóbní a oleofóbní.

Neplaťte vysoké marže!

Dalším důvodem, proč byste brýle měli nakupovat online, je jejich ve srovnání s brýlemi z optiky až třetinová cena. Věřte tomu nebo ne, ale některé provozovny si k základní ceně brýlí účtují i dvojnásobnou marži! Té jste při nákupu online ušetřeni!

Až 150 kč na obruby!

Eshop Alensa navíc zákazníkům nabízí příspěvek ve výši 150 korun na brýlové obruby. Nemusíte tak čekat, zda přispěje vaše zdravotní pojišťovna! Vybírat navíc můžete ze tří tisíc obrouček od těch nejznámějších značek. To by v tom byl čert, abyste si nevybraly ty pravé!

Do týdne budete mít nové brýle doma

Brýlové čočky vám po objednání zabrousí vyškolený profesionál, který je zároveň před odesláním vyzkouší na skutečných figurantech. Za týden své nové brýle budete moci nosit vy. Podrobné instrukce, jak si přeměřit tzv. PV najdete ZDE. Tak neváhejte! Zrak skutečně máte jen jeden, tak o něj pečujte!

Líbil se vám článek?

Tisk
PR články

Akce v kostýmech baví děti i dospělé. Vyberte si ten…

Děti milují každou příležitost, kdy se mohou obléci do kostýmů a vcítit se do role oblíbené pohádkové postavy, čarodějnice, upíra,…
PR články

Jak si vybrat batoh do města?

V obchodech dnes najdete celou řadu nejrůznějších batohů a krosen. Dělí se kromě jiného i dle toho, k jakým účelům…
PR články

Jak si vybrat trekovou obuv

Než se pustíte do nákupu prvních trekových bot, měli byste mít nastudovaný dostatek informací, protože se vůbec nejedná o jednoduchou…
PR články

Jak se chránit při práci za tmy? Pořiďte si oblečení…

Práce ve tmě se považuje za významné riziko zvyšující počet zranění a úrazů na pracovišti. Týká se dělníků, operátorů s…
PR články

Jak si zajistit kvalitní vůz, aniž byste za něj museli…

V dnešní době si už jen těžko lze představit rodinu, která nepotřebuje osobní automobil. Jde o dopravní prostředek, díky němuž…
PR články

Jak si vybrat správné místo k bydlení

Plánujete se usadit, založit rodinu a řešíte otázku bydlení. V takovém případě si můžete najít bydlení svépomocí nebo se obrátit…