Pelety jedině s certifikací

Klíčovým faktorem při rozhodování o způsobu topení není jen cena, ale i kvalita a působení na životní prostředí.

Prodej pelet nejen u nás, ale i v zahraničí

Dnešním velmi diskutovaným tématem jsou bezesporu energie a jejich maximální využití. Prodej pelet právě proto velmi stoupá, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. I zde se těší velké oblibě a je velmi poptávaným palivem ne jedné domácnosti. Finanční úspora, komfort při užívání, ale i ekologie domácností zajistila popularitu, kterou si pelety během několika let získaly.

Kvalita je kvalita

Tento druh topení má zcela jistě do budoucna zasloužený potenciál. Prodej pelet EN plus A1 zaručuje, že zákazníkovi se domů dostanou kvalitní pelety, které splňují přísné normy a byly dodány odpovídajícím způsobem. Neobsahují žádná chemická pojiva či další znečišťující látky, které by negativním způsobem ovlivňovali činnost kotle.

Ekotopení pomocí pelet

Pokud zvažujete tento moderní způsob topení, jistě vás bude zajímat několik základních informací, kterými se mohou pelety pyšnit. Pelety vyrobené v České republice se řadí mezi nejkvalitnější, co může tuzemský trh nabídnout. Dřevěné pelety EN plus A1 se vyznačují vysokou výhřevností s minimálním zůstatkem popela a vysokou účinností při spalování.

Řadí se mezi kategorii paliv z trvale obnovitelných zdrojů a topení s nimi je maximálně ohleduplné k životnímu prostředí. Pokud budete pelety skladovat v suchu, mají téměř neomezenou životnost. I to je důvod, proč si pelety vydobyli v domácnostech svou oblíbenost.

Dřevěné pelety z pohodlí domova

Způsob, jakým zajistit, aby vám pelety nechyběly, je snadný. Prodej dřevěných pelet probíhá jednoduše online například na eshopu Drevenepelety.cz, kde si můžete pohodlně vybrat druh zboží i způsob platby, který vám bude nejlépe vyhovovat. Zjistíte tam mnoho informací o samotném produktu, ale i podrobnosti, co se týkají firmy a její vize.„Pokud potřebujete poskytnout doplňující informace o době dodání, dopravy zdarma nebo konkrétní technické parametry k peletám, můžete se obrátit na naši zákaznickou linku, kde se Vám budeme rádi věnovat,” dodává paní Špunda, která se věnuje telefonicky a emailem zákazníkům e-shopu Drevenepelety.cz.