Pět tipů, jak můžete ušetřit při nákupu v Alze

Alza se do povědomí většiny lidí dostala nejen kvůli vtipnému marketingu v čele s maskotem mimozemšťana, ale i díky široké nabídce, profesionální klientské podpoře a neustálému zlepšování svých služeb.

Historie společnosti se píše od roku 1994, kdy fungovala ještě pod hlavičkou fyzické osoby. Významné postavení na trhu si začala budovat od roku 1998. Nyní působí jako ryze česká akciová společnost.

Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media, zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Takže je určitě z čeho vybírat. Pojďme se tedy podívat na to, jak při nákupu ještě něco ušetřit.

1. DOPRAVA ZDARMA

Jak to funguje? Vyberte si, co se vám líbí. Hodnota objednávky musí být aspoň 1 000 Kč a objednávka musí být zaplacena online. Dopravu zdarma získáte, když vložíte Alza slevový kód do pole „Využít slevový / dárkový poukaz“ v košíku. Pole najdete ve spodní části obrazovky.

2. ZBOŽÍ DOMA UŽ ZA TŘETINU CENY

1/3 z ceny produktu zaplatíte ihned a zbytek do 3 měsíců. Je to bez úroků, poplatků a papírování.

3. ALZA BLACK FRIDAY

Na brutální slevy až 80% láká Alza pravidelně. Z každého akčního produktu je možné zakoupit maximálně jeden kus na objednávku. Pro členy Alza Premium se slevy spouštějí už o den dříve. Alza Black Friday si proto rozhodně nikdy nenechte ujít.

4. STAŇTE SE VIP ZÁKAZNÍKEM

Jaké výhody mají VIP Alza Premium zákazníci? Mohou využívat speciálních VIP Alza Premium nabídek. Mají k dispozici svého osobního asistenta a speciální webové rozhraní s více funkcemi oproti běžným zákazníkům.

5. ALZA VÝPRODEJ, SLEVY A BAZAR

Tyto položky menu v e-shopu také určitě nepřehlédněte, abyste nepřišli o zajímavé nabídky. Sledujte pravidelné Alza slevy nebo výprodej a určitě nakoupíte velmi výhodně.