Redakce ProSvět.cz
29 listopadu, 2018

Scházejí vám nápady, jakým dárkem potěšit partnerku, manželku, nebo celou rodinu? Pořízením kožené sedací soupravy budete mít domácí pohodu zaručenou. Vyberte si model, který velikostně i designově bude pasovat přesně do vašeho obýváku, v nestřeženém okamžiku, kdy budou všichni pryč, nechte odvézt starý otřepaný gauč a naopak nechte přivézt nový, kožený. Ceny za moderní či klasické sedačky z kůže nejsou přemrštěné, a pokud si opravdu vaše domácnost zaslouží pěkný odpočinkový kout, nová sedačka se stane obdivovaným a denně využívaným místem. Uvidíte, že od okamžiku koupě bude vaše jméno stavěno v rodině na piedestal všímavých partnerů.

Nákupem stylové sedačky a levné neprohloupíte

Pokud se podíváte blíže například na sedačky Baron, mile vás překvapí cena pod dvacet tisíc korun a jejich perfektní provedení. Klasická sedačka má vysoký opěrák a bukový masiv na bocích. Detailní desénové provedení dovoluje tuto sedačku umístit na zimní zahradu, do obývacího pokoje i do velké vstupní haly. Ačkoliv je sedačka exkluzivního vzhledu a precizního provedení, příznivá cena její nákup přibližuje právě rodinám, kde chce muž potěšit partnerku neobvyklým dárkem. Buďte inovativní a nebojte se změn! Uvidíte, že takovým dárkem určitě neprohloupíte.

Odlehčené sedací soupravy se prodávají již za deset tisíc

Chcete-li si zařídit pracovnu nebo kancelář pohodlným nábytkem, jenž snese i párek zlobivých dětí nebo neposedných návštěv, směle se porozhlédněte mezi odlehčenými sedačkami. Jednoduché sedací soupravy se prodávají v setech křesla, dvojkřesla nebo trojkřesla. Čalouněná kovová kostra bývá zavěšena v masivním kovovém rámu, díky kterému se můžete v sedačce příjemně houpat, relaxovat, přemýšlet nebo pracovat. Odpočinek v uklidňujícím prostředí je balzámem na duši, jejž oceníte vy sami i vaše návštěvy.   

Sdílejte článek