Potřebujete dřevěné vchodové dveře? Mand CZ vše zařídí

Vchodové dveře hrají u bytů a domů důležitou úlohu. Jsou vizitkou vaší domácnosti a vypovídají i o vás samých. Krom toho, že otevírají váš svět návštěvám, vítají i vás při každém návratu domů. Proto je třeba, aby ve vás evokovaly právě onu přívětivou domáckou atmosféru. A co více navodí čarovné kouzlo domova než poctivý dřevěný masív!

Dveře z dřevěného masívu vynikají vysokou životností i exkluzivním vzhledem

Dřevěné dveře od MAND CZ jsou sázkou na jistotu. Zamilujete si je na první pohled, a to hned z několika důvodů. Podívejme se na několik z nich:

– Dřevo je nesmrtelné, nikdy nevyjde z módy!

– Když se vám vzhled dřevěných dveří omrzí, stačí je obrousit a znovu natřít.

– Dřevo vyniká skvělými funkčními vlastnosti, je odolné a houževnaté. Navíc je přirozeným zvukovým a tepelným izolantem.

– Každé dřevěné dveře jsou originál!

– Dřevěné dveře od MAND CZ lze osadit i na stávající ocelovou zárubeň.

MAND CZ vám vyrobí i dřevěné dveře na přání

MAND CZ si potrpí na spokojenosti svých zákazníků, a proto nabízí i možnost výroby dřevěných dveří takřka na míru. Standardně v nabídce najdete vchodové dřevěné dveře z českých smrků v EU profilu 68 mm nebo 42 mm. Problémem ale nejsou ani dveře atypické. Pokud máte problém s tím, že potřebujete dveře neobvyklého rozměru, nebo by se vám líbily dřevěné dveře prosklené, s bočním nebo horním světlíkem, MAND CZ se o vaše dveře postará. Protože dveřím a všemu, co s nimi souvisí, rozumíme, rádi vám poradíme, pomůžeme vybrat dveřní doplňky, kování na dveře, probereme s vámi technické detaily, a nakonec vám vybrané dveře i přivezeme a namontujeme.

Každé dřevěné dveře jsou originál

Dveře z dřevěného masívu patří mezi perly v nabídce MAND CZ. Dlouhá životnost, vysoká odolnost a luxusní vzhled z nich i přes vyšší počáteční investici dělají skutečný klenot každého bydlení. Dřevo díky své přirozené kresbě vypadá samo o sobě skvěle, výsledný zevnějšek je ale samozřejmě na vás a vašem výběru povrchové úpravy.

S MAND CZ budete mít i na dřevěné dveře kliku!

Co by to ale bylo za dveře bez pořádné kliky. V nabídce MAND CZ najdete širokou škálu dveřního kování. Najít tu správnou kliku nemusí být nijak složité, stačí respektovat vzhled dveřního křídla a snoubit ho se vzhledem kování. MAND CZ nabízí kliky nerezové, hliníkové, rustikální, moderní… zkrátka jakékoliv. U vchodových dveří je však vhodné uvažovat o pořízení speciálního kování. Bezpečnostní kování vám zajistí klidný spánek! Kliky od českých i zahraničních výrobců s certifikací od národního bezpečnostního úřadu NBÚ ochrání vás, vaše blízké i vše, co je vám drahé. Pořízení bezpečnostního kování může být i podmínkou pojištění domácnosti. Zjistěte si, jestli ho nepotřebujete i vy.