Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena se neúnavně každý den stará o svého syna. Na tom by nebylo až tak nic divného, kdyby jí nebylo 98 a jemu přes 80 let! -
Menu

Přesvědčte se o tom, že mateřská láska nezná hranic! Žena se neúnavně každý den stará o svého syna. Na tom by nebylo až tak nic divného, kdyby jí nebylo 98 a jemu přes 80 let!

Mateřská láska je to, co spojuje všechny savce. Každá maminka, která svého potomka kojí, si k němu vytvoří velice silný vztah. Stejně tak potomek miluje svou maminku. Mateřská láska je jednoduše jedním z nejsilnějších citů, které mohou lidé prožívat. Každá maminka se snaží o to, aby se právě její dítko mělo co nejlépe a snaží se ho co nejvíce připravit do života. Stará se o něj s obětavostí. K malému miminku vstává v noci na úkor svého spánku a pečuje o něj také v nemoci. Ačkoli by se mohlo stát, že s dospělostí dochází k ukončení péče o potomka není tomu tak. Důkazem je tento příběh.

Dospělostí to nekončí

Rodiče se snaží o své dítě pečovat také tehdy, kdy už je dítě dospělé. Pomáhat mu jednoduše budou po celý svůj život, dokud to bude v jejich silách. Právě matka z tohoto příběhu je příkladem síly mateřské lásky a oddanosti. A jak je to s věkem obou účastníků?

  • Má již 98 let, ale těší se výbornému zdraví.
  • Její syn, kterému je nyní 80 let, takové štěstí nemá, a bez cizí pomoci by nebyl schopen se o sebe postarat.

Potřebuje pravidelnou péči, kterou mu jeho maminka poskytuje. Vždyť kdo jiný by měl být schopen se postarat, než právě matka?

Příběh, který dojímá celý svět

Ačkoli většinou to bývá tak, že ve stáří se děti starají o své rodiče, v tomto příběhu je to naopak. Chtěl tomu tak asi osud, který mamince zachoval pevné zdraví, zatímco synovi ne. Žena v našem příběhu se jmenuje Ada Kaeting. Za svůj život porodila celkem tři děti, z nichž jeden byl právě Tomy. Tento muž se v průběhu svého života těšil dobrému zdraví, snažil se žít aktivně a udržovat se v co nejlepší kondici. Nicméně stáří jej dostihlo. Tomymu byly diagnostikovány mnohé choroby.

V pečovatelském domě

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…
Nezařazené

Octomilky, komáři a jiný hmyz zmizí. Stačí sklenička, papírové utěrky…

Víte, co to jsou octomilky? Pokud si často kupujete ovoce a necháváte ho doma v míse delší dobu, je možné, že…
Nezařazené

Tento německý recept na imunitu zabírá stokrát lépe, než prášky.…

Trápí vás ucpané cévy a nevíte, co s tím? Lékaři vám neustále cpou jen samé léky, po kterých je vám spíše…