Sedací souprava dokonale změní interiér vašeho obývacího pokoje

Dejte konečně pryč zbytečně velký nábytek z obývacího pokoje a udělejte si v něm prostor pro velkou sedačku. Vždyť na té se dnes v moderních bytech doslova žije.

Sedací soupravy se v posledních letech výrazem proměnily. Narostly – není vůbec výjimečné, že i v menších bytech najdeme velké sedací soupravy do U nebo do L. Přitom ale působí subtilněji. Obecně ztratily na zbytečné masivnosti velkých područek či opěradel. Tvoří jakýsi pokoj v pokoji. Zatímco naši rodiče a prarodiče členili obytný prostor dělícími stěnami z květin, dnešní moderní prostor rozčlení sedací souprava. Zejména v řešení bytů s tzv. „kk“, tedy tam, kde je propojen prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.

Sedačky i pro hosty

Byty jsou stále dražší, a tak je kupujeme menší. Kam pak ale s hosty? Ideální volbou je proto sedací souprava rozkládací. Mnohé moderní sedačky mají tvar, který pohodlí pro spánek jednomu hostu nabídne i bez rozložení. Na rozložené sedačce se pak pohodlně vyspí i dva: děda s babičkou, kamarádka s manželem, i švagrová se švagrem. Nemusíte se bát ani ráznějšího zvednutí ceny za rozkládací variantu. Dona shop nabízí levné sedačky, které jsou pohodlné, designově zdařilé a velice často rozkládací.

Mnoho barev i materiálů

Sedací soupravy z e-shopu Dona si lze vybírat nejen jako levostranné nebo pravostranné. Každá je k dispozici v celé škále barev. Zvolit si lze i zajímavé barevné kombinace. Oblíbeným materiálem je ekokůže, ale i velice kvalitní textilní potahy, která vypadají moderně a hodně vydrží. Mnoho lidí se textilních potahů dříve bála kvůli snadnému znečištění. Dnes díky moderním impregnacím vydrží sedačka bez úhony i polití červeným vínem nebo kávou.

Kompletní sedací nábytek

Dona shop má kromě sedacích souprav do L a do U ve svém sortimentu rovněž pohovky, válendy, křesla a dvoukřesla. Hodí se do malých garsonek, dětských pokojíků i do pokojů pro hosty v rodinných domech. Praktickými jsou především jako rozkládací.