Redakce ProSvět.cz
25 června, 2019

Víte, co se říká? Kdo nemá štěstí v lásce, má štěstí ve hře. Nebo obráceně? Každopádně je dobré mít štěstí v obojím. A pokud se vám štěstí v lásce vyhýbá, tak se mu vydejte naproti.
Internetové seznamky jsou v současné době velmi vyhledávané. Lidé tak nějak nemají čas se seznamovat osobně. Pokud nám zkrátka nenahraje náhoda, pana Božského nebo paní Božskou nepotkáme v autobuse či tramvaji, tak kde jinde? Seznamovat se po barech už je pasé. Nehledě na to, že barový povaleči zrovna nejsou moc v kurzu. V hledáčku našeho zájmu je partner solidní, společenský, se zájmem o sport a smyslem pro rodinu. A kde takového partnera sehnat? Samozřejmě, že na seznamce.

Jděte rovnou na věc

Výhod internetových seznamek je hned několik. V první řadě můžete jít rovnou k věci. Nemusíte třeba zastírat, že vám jde o to se seznámit. Účel seznámení teď ponechme stranou. Zkrátka na první schůzce nemůžete být nařčeni z tlačení na pilu.

Zaměřeno na partnerovy kvality

Na internetové seznamce máte kvality potenciálního partnera srozumitelně zesumírovány do několika pojmů potažmo vět. Při osobním seznámení by vám zřejmě bylo žinantní dotyčného se na jeho přednosti vyptávat. Na netu máte vše doslova černé na bílém. S přispěním dojmů z přiložené fotografie si navíc máte možnost udělat alespoň mlhavý obrázek o jedinci, s nímž možná někdy budete mít co dočinění. Druhou otázkou je, do jaké míry je charakteristika zájemců o seznámení pravdivá.

Sestavte si užší výběr

Na základě osobních sympatií a preferencí si sestavte užší výběr a osobní schůzku (na veřejném místě!) si smluvte jen s těmi, již se dělí o první příčku. Zbytek už nechte osudu. Tedy, jestli tato schůzka bude poslední, nebo jestli vyústí ve schůzku následovanou dalšími, jejichž finálním završením bude sňatek. Takových případů existují spousty. Ve šťastném svazku spolu žijí dodnes. Co vy víte, třeba mezi nimi budete i vy.

Vyberte vhodnou seznamku

To ale hodně předbíháme. V první řadě si musíte vybrat vhodnou seznamku. Těch je totiž na internetu spousta. EDarling, Academic singles, Yellobar, Seznamte.se, Cdate, Be2 a je otázkou do pranice, jakou zvolit. Přehled těch nejoblíbenějších každopádně najdete na adrese topseznamky.cz.

Reálné recenze

Spolu se specializací jednotlivých seznamek (ať již na základě věku, pohlaví, zaměření a podobně) se tu setkáte s jejich objektivním hodnocením na základě reálných zkušeností skutečných uživatelů. Vy si zkrátka vyberete takovou, jež vám bude nejvíce vyhovovat.

Partner ze zahraničí? Žádný problém!

Na portálu samozřejmě najdete i seznamky nabízející nezadané ze zahraničí. Co vy víte, třeba jejím prostřednictvím skutečně poznáte partnera snů, za nímž se budete muset vydat přes oceán. Pak v hledáčku vašeho zájmu místo spolehlivého a milujícího partnera budou levné letenky, byť uznáváme, že na lásce by se nemělo šetřit. Tak hodně štěstí.

Sdílejte článek