Skvělý skladový kontejner Magnum Optimum 1208

Novinka na trhu FLC obalů, která nemá konkurenci

Schoeller Allibert přichází na trh s novinkou v oblasti skladových kontejnerů. Plastový kontejner Magnum Optimum 1208 je moderní středně velký skládací FLC kontejner, který splňuje nejvyšší požadavky v oblasti skladování a přepravy. Novinka má optimalizovaný půdorys 1200×800 mm pro maximální využití prostoru v logistice a během skladování.

Vlastnosti, které potěší

Tento moderní skladový kontejner je vyráběn speciálně pro účely logistiky průmyslových výrobků. Je navržen tak, aby byl plně kompatibilní s automatizovanými procesy. Designéři Schoeller Allibert nemyslí jen na snadnou manipulaci, ale i na bezpečnost. Magnum Optimum 1208 disponuje několika bezpečnostními prvky, jako jsou například úchyty pro zajištění popruhů nebo protiskluzové podložky. Plastové obaly tohoto typu se řadí mezi nejvariabilnější přepravní boxy na trhu. Díky systému Optiframe lze modifikovat výšku i objem kontejneru. Magnum Optimum 1208 je také vhodná alternativa ke klasickým kovovým gitterboxům, jelikož má stejné rozměry a lze je ve skladu snadno kombinovat.

Nová generace přepravních obalů

Kontejnery Schoeller Allibert jsou vyrobeny z velmi pevného a odolného plastu. Vyztužené dvojité stěny a dno zvládnou pořádnou zátěž i v extrémních výrobních podmínkách, při skladování venku nebo při transportu. Nosnost jednoho kontejneru je 750 kg, při stohovaní se nosnost zvyšuje až na 3200 kg. Magnum Optimum 1208 je znovupoužitelný a 100% recyklovatelný.

Údržba je velmi snadná, neboť hladké boční stěny a základna se dají jednoduše čistit i sušit. Velkou výhodou je i možnost výměny jakéhokoliv dílu například při poškození, čímž se dále snižují náklady. Řada Magnum nabízí spoustu možnosti v oblasti identifikace kontejneru. Boční stěny disponují zapuštěnými prostory pro etikety s čárovými nebo RFID kódy, nechybí možnost propojení s IoT technologiemi či dalšími senzory pro kontrolu logistických procesů.

To nejlepší na konec

Tento skládací plastový kontejner vyniká opravdu ojedinělými vlastnostmi, které nenajdete u žádného konkurenčního řešení na trhu (dřevěné, kovových, papírové obaly). Pokud Vás zajímá více informací a chtěli byste se dozvědět o dalších úžasných vlastnostech nejen tohoto kontejneru, navštivte stránky https://www.schoellerallibert.com/cz/.