Sledujte všechny oblíbené kanály přes televizi, počítač, mobil i tablet

Opět nastávají změny v televizním vysílání, přičemž se přechází na formát DVB-T2. Pokud však vaše televize nepodporuje tento formát pozemního digitálního vysílání, potřebujete novou, případně si musíte pořídit DVB-T2 set-top box. I když mnohem elegantnějším řešením je přechod na internetovou televizi, která má hned několik předností.

Nepotřebujete set-top box. Vystačíte si se současnou televizí. V současné době zažívají internetové TV obrovský boom, protože se dají spustit nejen na televizi jako takové, ale i dalších zařízeních (počítač, mobil či tablet).

Co je to internetová TV?

Internetová televize, známá také pod zkratkou IPTV, šíří vysílání prostřednictvím internetového připojení, takže nezáleží na tom, jestli jste zrovna doma, na chatě, případně na cestách. Postačí vám jen připojení k internetu a můžete sledovat své oblíbené pořady, které běží v televizi.

Vybrat si můžete z několika desítek stanic, například Spustit.cz má v nabídce více než 100 kanálů. Sledovat je můžete na počítači, tabletu, mobilu, ale i v televizi, u níž je však vyžadována funkce Smart TV. Internetová televize umožňuje také zpětné přehrávání, a to až 30 dnů nazpět.

V nabídce jsou různé prémiové stanice, sportovní balíčky a také oblíbené HBO GO se stovkami různých filmů.

Vyzkoušejte Spustit.cz zdarma

Jestliže nechcete ihned platit za něco, co jste si nevyzkoušeli, Spustit.cz má k dispozici testovací účet. Vyzkoušíte si službu a na základě toho se pak rozhodnete, jestli si internetovou TV sjednáte, nebo nikoliv. Registrace do testovacího účtu je zdarma, a to bez zadávání údajů z platební karty. IPTV běží na různých operačních systémech – Android, iOS, Windows, MacOS, ale i Linux. Zkrátka nepřijdou také lidé se smartphonem s Windows Phone.