Solné lampy – Ideální dárek k Vánocům, jenž pomůže zatočit se stresem

[no_pagination]
Vánoce se nezadržitelně blíží a nastává tedy čas obstarávání dárků, avšak vybrat vhodný dárek, který by potěšil tělo i mysl není vůbec nic snadného. Naštěstí existují solné lampy, které přesně toto dokáží! Navíc solné lampy, nejenom že na člověka působí vskutku blahodárně a léčivě, ale zároveň mohou posloužit i jakožto zajímavá dekorace, která se bude krásně vyjímat v každém domě a bytě. 

Ale zpátky k pozitivním účinkům těchto nebojíme se říci zázračných lamp na lidskou psychiku. Tato schopnost solných lamp pozitivně ovlivňovat lidskou mysl je letos ještě důležitější než kdy předtím, řada lidí se totiž bohužel potýká se zvýšenou mírou stresu a nepohody v důsledku restrikcí spojených se šířením koronaviru. Pokud víte o někom ve vašem okolí, kdo aktuálně s těmito neduhy bojuje, je solná lampa bezpochyby tím nejlepším dárkem, který mu na Štědrý den můžete dát! 

Jak solné lampy pomáhají zlepšovat psychickou pohodu? 

Solné lampy působí kladně na lidskou mysl hned několika způsoby. Jednak se starají o produkci zdraví prospěšného ionizovaného vzduchu, a rovněž napomáhají ke zlepšení přísunu kyslíku do těla a mozku. A jak je známo, dobře okysličený mozek funguje daleko lépe a je méně náchylný k podléhání negativním myšlenkám a energiím. 

Dalším faktorem, který pozitivně ovlivňuje psychiku člověka, je světlo, jež produkují elektrické solné lampy, případně solné svícny. Takto vyzařované světlo totiž působí na člověka nesmírně uklidňujícím dojmem a pomáhá mu k navození celkové duševní vyrovnanosti. Darováním solné lampy k Vánocům tedy dáte obdarovanému jedinečnou šanci podstoupit duši uklidňující terapii barev, kterou praktikovali dokonce už starověcí Egypťané. 

Krom pozitivních účinků na lidskou psychiku jsou dále solné lampy oblíbené i díky prokazatelným účinkům na zdraví – kupříkladu dokáží pomoci s respiračními onemocněními, zlepšit krevní oběh či zatočit s nespavostí. 

Jakou solnou lampu vybrat jakožto vánoční dárek? 

Pokud vás fascinující účinky solné lampy zaujali natolik, že zvažujete její koupi, ale nejste si jisti tím, jaký konkrétní model byste měli zvolit, pak prosím přijměte naše doporučení. Ze všeho nejvíce vám můžeme doporučit elektrické přírodní solné lampy větších velikostí (10 – 30 kg), s nimiž mají naši zákazníci nejlepší zkušenosti a zároveň jsou těmi vůbec nejprodávanějšími. Sáhnout tedy můžete například po Solné lampě elektrická 18 – 25 kg, která je ideálním vánočním dárkem pro muže i ženy, mladé i dospělé. 

Chloubou těchto lamp tvořených čistým krystalem soli je v neposlední řadě i to, že jsou ručně vyráběny. Ať už tedy pro svého známého vyberete k Vánocům jakoukoliv lampu, pak si můžete být jisti tím, že se jedná o jedinečný dárek, jež na světě nikdo jiný nemá. Neváhejte tedy ani chviličku a darujte pod stromeček psychickou pohodu, uvolněnou atmosféru a nekonečnou relaxaci, kterou jsou tyto solné lampy schopné obdarovanému zajistit!