Redakce ProSvět.cz
29 ledna, 2020

[no_pagination]
Ani pánové by rozhodně neměli rezignovat na stylové oblečení a doplňky. Dokáží totiž skvěle doladit outfit. Nebojte se přitom ani naskočit na vlnu humoru. Takové oblečení může být ve správné situaci a na správném místě rozhodně trefné. Velmi populární jsou například potisky, a to nejen na tričkách, ale také na mikinách a dalším oblečení. Rovněž pánové mohou nosit drobné šperky, které dokáží zpestřit i relativně všední look.

Potisky mezi mladými stále letí

Tričko nebo mikina nemusí nést pouze logo nějaké značky nebo fádní anglický nápis. Můžete zvolit také vtipné potisky, které jsou od českých a slovenských autorů. Ostatně právě v češtině jsou mnohdy vtipné potisky naprosto neodolatelné. Vyberte si tedy třeba pánské mikiny, které už na první pohled mají co říct. Kromě mikin můžete vsadit také na: 

  • Vtipná trička
  • Vtipné ponožky
  • Vtipné spodní prádlo

Mezi zajímavými doplňky s potisky však najdete rovněž oblíbené a stylové sportovní vaky nebo tašky a podobně. Je na vás, čemu dáte přednost, který kousek oblečení se vám bude zkrátka zamlouvat. Variace potisků je velice široká, jsou provedeny kvalitním sítotiskem, a tak vám dlouho vydrží. Přesto se doporučuje oblečení s potiskem prát naruby, čímž prodloužíte jeho životnost.

Šperky pro pány

Říká se, že mezi jediný opravdový panský šperk lze zařadit prakticky pouze hodinky. Na druhou stranu, mezi mladými to rozhodně neplatí. Můžete zvolit z nesčetného množství přívěsků, které budou působit opravdu vkusně. Pánské přívěsky nabízejí celou řadu motivů, které mohou dokonale souznít s vaší osobností. Záleží jen na vás, zda si vyberete přívěsky symbolizující přátelství, lásku nebo třeba jen prostě podtrhující vaši osobnost. Cena takových přívěsků je na e-shopech navíc velmi nízká, a tak jich můžete mít hned několik a kombinovat je k oblečení podle libosti.

Zdroj: Alones / Shutterstock.com

Sdílejte článek