Ucpané WC, neodtékající odpad? Pomůže instalatér

[no_pagination]
Neodtékající odpad byl dříve důvodem, proč zavolat tatínka, ten se o všechno postaral. Dnešní mladí lidé ovšem nejsou tak zruční, jako tomu bývávalo dříve. Není se za co stydět. Učený z nebe nespadl a určitě umíte zase něco jiného. Na problémy s odtokem či topením si zavolejte instalatéra.

Co všechno umí instalatér? Je toho docela dost. Zabývá se rozvody vedení studené i teplé vody, provádí práce spojené s odvodem odpadních vod. Ale pojďme se na to podívat trochu konkrétněji.

Zachrání vás v případě nouze

Ucpal se vám odpad? Neodtéká wc? Došlo k havárii na topení? Ať už bydlíte v rodinném domě či bytě, neváhejte a volejte instalatéra. Čištění odpadů Praha nabídne například instalatér R. Žák z Prahy 8 Karlína. Právě on a jeho kolegové jsou vám k dispozici každý den od osmi ráno do osmi večer – i o víkendech. Dobře totiž vědí, že nepříjemné situace se neptají, zda je zrovna pracovní den. Stačí zavolat a jsou připraveni za vámi po Praze dojet.

Instalatér pomůže vybrat bojler

Instalatéra nemusíte volat pouze v případě, kdy dojde k nějakým potížím. Funguje i jako poradce, pomůže vám například vybrat nový bojler pro ohřev vody. Ten samozřejmě také namontuje na zeď či nainstaluje na vodorovnou konstrukci.

Instalatér připojí nový spotřebič

Instalatér Praha vám přijde vhod třeba v případě, kdy jste si pořídili nový spotřebič. Pračku, myčku, masážní panel v koupelně, ale i WC, bidet nebo dřez si nechte připojit raději od odborníků. Můžete si být jisti, že je připojí správně.

Zavolejte ho na rekonstrukci koupelny či kuchyně

Bez instalatéra se neobejdete rovněž při rekonstrukcích koupelen a kuchyní. Pokud si necháváte dělat rekonstrukci na klíč, pravděpodobně vám společnost instalatérské práce zajistí přímo. V opačném případě si budete muset dobrého instalatéra najít sami. Pro tyto případy si uložte do telefonu číslo 723 802 552. Nikdy nevíte, kdy se bude hodit.