Vibrační technika pro malé i velké projekty

Potřebujete pořídit vibrační desky, pěchy či válce? Pro malé i velké stavební práce je zde vibrační technika, vybere si skutečně každý. Jaké přístroje lze v dnešní době pořídit?

Vibrační válce

Ať hledáte vibrační válce vedené nebo tandemové, měli byste si vybrat partnera, který vám zajistí špičkovou techniku od předního českého výrobce NTC. Přejete si podpořit kvalitní stroje české výroby? Vibrační technika je zde pro vás! Tandemový válec je ideální k hutnění živic, stabilizovaných, ale i nesourodých a smíšených zemin. Vibrační válce vedené využijete při hutnění živičných povrchů i zemin, jsou ideálním pomocníkem při dokončovacích pracích nebo projektech výstavby chodníků, opravách silnic nebo výstavbě parkoviště.

Vibrační pěchy

Potřebujete využít vibrační pěch? Tento úzký stroj s vysokým hutnícím efektem se skvěle hodí pro hutnění výkopů. Čeká vás práce s obtížně zhutnitelnou zeminou, například s jílem? V tom případě použijte kvalitní český výrobek od firmy NTC a nepřekvapí vás žádná zemina! Využijte možnosti mít k práci profesionální stroj se čtyřdobým motorem, navíc opatřený ochranným rámem. Robustní konstrukce a vysoký hutnící účinek vás přesvědčí o kvalitě produktu. Přejete si počítadlo motohodin? Žádný problém! Vibrační technika je opatřena i tímto příslušenstvím.

Vibrační desky

Vibrační technika zahrnuje i hojně používané vibrační desky, a to jednosměrné i reversní. Využijete při hutnění zemin, živičných povrchů nebo zámkové dlažby. Lehké univerzální stroje mají široké využití – čeká vás realizace zahradních či terénních úprav? Pokládka zámkové dlažby? Vibrační desky jsou skvělým pomocníkem i při větších projektech, jako je údržba silnic, ulic nebo parkovišť. Robustní konstrukce, ochranný rám a odtlumení rukojeti proti vibracím patří mezi základní výbavu stroje, který můžete doplnit vhodným příslušenstvím.

Už víte, který stroj budete potřebovat pro váš projekt? Spolehněte se na českou kvalitu, kterou oceňují po celém světě.